Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Luffy Korsanlar Kıralı değil, Kahramanlar Kıralı olacak. Croco bunun kahraman çocuk iradesinden etkilendi ise benim gözümde "ay ne kadarda kahraman bir çocuk" diyenlerden farkı yoktur. Ne kadar güçlü olursa olsun yenildiğin, rakip olduğun adama gidipte sürtünmezsin. Sonra Zoro gibi yalama olrusun. Croco MF'de yanlış yaptı.

Ama belirttim, yine de severim. Güzel bir dönüşü olur umarım. Ben MF'de kendine yakışmayacak tavırlar sergiledi diyorum sadece. Onun dışında korsan gibi korsan.
Sürtünme derken öyle birşey olmadı.Hatta luffy durdurdu atıştılar yine biraz.Adam ace kurtulsun diye luffye engel olanları durdurdu sadece.Otorite karşıtı bir yanı var croconun.Bunu da Ace'i kurtarırken belirtiyor.Ha sen luffye sempati besliyor diye kızıyorsan onu bilemeyeceğim.

Belki devrimci liderinin oğlu olduğunu öğrendikten sonra bakış açısı değişmiştir.Yada yenilgisinde yaşadığı mucizevi olaylar.Onun sebebi de dediğim gibi iradesini görmesi.

Crocodile mutlaka Luffy'den etkilenmiştir ama tam olarak mfde filan ortak hareket etti diyemeyiz gibi :) İstekleri bazen onları bir araya getirdi bazense karşı karşıya getirdi deme daha doğru olur.Crocodile hükümetten Wb yahut Luffy'ye oranla daha fazla nefret ettiği için Ace'i kurtardı mesela.Ama aynı Crocodile Wb'ye de saldırdı.Ace ile aynı sebeple Akainu'nun karşısına dikildi.Kısacası Croco'ya mfde o an kimden nefret ettiyse onun aleyhine çalıştı demek doğru olur :)

Oda'nın yazdığı en kaliteli, karizmatik kötü adamlığın sonuna kadar hakkını veren karakterlerdendir. Reyizimizdir. :a:

İleride göreceğimize eminim.

Eline sağlık Smoker. Umarım tekrar göründükten sonraki güncelini de okuruz.

Doflamingo eğer hapisten çıkıp bir gün Luffy ile tekrar karşılaşırsa Luffy'nin yanında olacaktır. Bunu yapmak için sebebi ne olur onu bilemem.

Oda'nın yazdığı en kaliteli, karizmatik kötü adamlığın sonuna kadar hakkını veren karakterlerdendir. Reyizimizdir. :a:

İleride göreceğimize eminim.

Eline sağlık Smoker. Umarım tekrar göründükten sonraki güncelini de okuruz.
Bundan sonra güncel karakterler hakkında önemli bir şey olduğunda, ekleme yapacağım. Bir daha böyle uğraşmama gerek kalmaz. Mesela Sanji'i güncelledim diyelim, Vinsmoke olduğu öğrenildiğinde hemen bu bilgiyi tanıtımına yazacağım.

Caribou'nun biraz karizma olanı işte. Fazla kendine güvenen, vasıfsız, miadı dolmuş bir karakter. Daha görünmez sanırım seride.

Bundan sonra güncel karakterler hakkında önemli bir şey olduğunda, ekleme yapacağım. Bir daha böyle uğraşmama gerek kalmaz. Mesela Sanji'i güncelledim diyelim, Vinsmoke olduğu öğrenildiğinde hemen bu bilgiyi tanıtımına yazacağım.
En iyi yöntem. Sıcağı sıcağına da başlık altında tartışılabilir böylece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık