Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 47 81.0%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 11 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Kardesimi orgutledim düşman diye evdeki koltuk takımını bıçakladık birlikte hayatımın en zevkli bir kaç anindan biriydi. Sonrasi cezalar geldi tabi hak mahrumiyetligi gibi şeyler. Only me çünkü kardeşim daha 4 yaşındaydı.:( Azmettirici cezasida yedim dayaktan kurtuldum Allahtan. Annem sülalenin her ferdine anlattı bu hikayeyi tabi ki. :( Tez canlı olmamdan sebep acayip anılarım vardır. Bu en hafifiydi. :(

Ben çok akıllı uslu bir çocuktum. En fazla abimin oyuncaklarını gizlice alır kaybedince de hiç haberim yokmuş gibi davranırdım. Benim kaybettiğimi bilirdi ama kanıtlayamaz sinir olurdu :/
Bide arkadaşla oynarken yanlışlıkla bir ağacı yakmıştık. O kadar korkmuştum ki iki gün odamdan dışarı çıkamamıştım :(

Çok fazla kişinin dayak yemesine sebep olmuştum. İnsanları bazen isteyerek, bazen istemeyerek birbirine düşürürdüm. Kimisi ailesinden, kimisi arkadaşından dayak yemiştir bu yüzden. Direk dövdüğüm de oldu. Kardeşime karşı aşırı korumacıydım, ne zaman eve ağlayarak gelse sorun yaşadığı kişiyi bulup kesici, kırıcı aletlerde olmak üzere döverdim. Tuğla kırmışlığım bile var birinin başında. Keza yakın arkadaşımı korumak için karşı sınıftan bir kaç kişiyi hastahanelik edip bütün sınıfı karşıma almışlığım, sınıfın komple evimize kadar gelmişliği var beni bulmak için. Tehlikeli olanları anlatmak istemedim şimdi. Mahalle de bir kaç lakabım vardı, çocuğundan yaşlısına herkes kullanırdı. Onları da söylemeyeyim.

Çok fazla kişinin dayak yemesine sebep olmuştum. İnsanları bazen isteyerek, bazen istemeyerek birbirine düşürürdüm. Kimisi ailesinden, kimisi arkadaşından dayak yemiştir bu yüzden. Direk dövdüğüm de oldu. Kardeşime karşı aşırı korumacıydım, ne zaman eve ağlayarak gelse sorun yaşadığı kişiyi bulup kesici, kırıcı aletlerde olmak üzere döverdim. Tuğla kırmışlığım bile var birinin başında. Keza yakın arkadaşımı korumak için karşı sınıftan bir kaç kişiyi hastahanelik edip bütün sınıfı karşıma almışlığım, sınıfın komple evimize kadar gelmişliği var beni bulmak için. Tehlikeli olanları anlatmak istemedim şimdi. Mahalle de bir kaç lakabım vardı, çocuğundan yaşlısına herkes kullanırdı. Onları da söylemeyeyim.
Korktum senden.

Asıl korkulması gereken hikayeleri anlatmadım bile.. Liseye geçince duruldum ama epey. Ondan sonra da hiç fiziksel bir kavgam, olayım olmadı zaten. Korkulacak bir şey yok canım, potansiyel bi seri katil belirtileri gösterirken işte buradayım. :p Adapte olabildim hayata. Uyumlu bile sayılırım.

Ben ki kendi evi dışında kakasını yapamayan insan, kalemimi çalan bebenin çantasının ön gözüne sıçmıştım. Kalemlerini koyduğu yere.

Sokak kedisini temizlensin diye soğuk suya sokmuştum. Hayvan ağacın tepesine fırlamıştı. Hiç yaramazlik yapan bir tip olmadim. Hep usluydum.

Asıl korkulması gereken hikayeleri anlatmadım bile.. Liseye geçince duruldum ama epey. Ondan sonra da hiç fiziksel bir kavgam, olayım olmadı zaten. Korkulacak bir şey yok canım, potansiyel bi seri katil belirtileri gösterirken işte buradayım. :p Adapte olabildim hayata. Uyumlu bile sayılırım.
Sen abartmışsın olayları. Benimde olaylarım olmuştu ama neyse..:D

@Master of Puppets

Hahah.:D

Ben de amca oğluyla mahalleden bir çocuğu çöpe sokmuştuk dövüp. Çöpteki şeylerine ağzına felan sokmuştuk. Ulan yazarken bile utandım..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık