Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 47 81.0%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 11 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Yahu millet çatı, duvar yıkıyor bir de bana bak. :/
Asfalt çalılmasından sonra işçilerin boş arsada unuttukları katranı sevmediğimiz bi abinin ayakkabılarının (bi çift ayakkabı değil, tüm ayakkabılarının) altına sürmüştük :/ Abinin oturduğu apartmana girme operasyonumuz da çok güzeldir ama o da başka zamana.
Saygı duydum ama sonuç olarak sevap işlemişsin. Adam daha kaliteli bir duvara sahip olmuş. :I
Tehlike arz eden duvarı ortadan kaldırma görevimiz başarıyla tamamlandı ya o bize yeter. Bugüne kadar düşünüp de yapmayan çocukları sevap kazanmış oldu en azından :D

Boncuklu tabancalar ile çatışırdık. Köpekten kaçarken kafamı yardım. Ağaç kesmeye çalışırken tahra ile parmağıma vurmuştum nerdeyse parmağım kopuyordu.:D

Twei deyince aklıma geldi, sinek yakalayıp kanadını kopardım ve örümcek ağına atıp beklerdim.:D

Konular iyi hoşta, aralıklar ile açsan daha güzel olacak sanki.

Unknown

Asfalt çalılmasından sonra işçilerin boş arsada unuttukları katranı sevmediğimiz bi abinin ayakkabılarının (bi çift ayakkabı değil, tüm ayakkabılarının) altına sürmüştük :/ Abinin oturduğu apartmana girme operasyonumuz da çok güzeldir ama o da başka zamana.
Tehlike arz eden duvarı ortadan kaldırma görevimiz başarıyla tamamlandı ya o bize yeter. Bugüne kadar düşünüp de yapmayan çocukları sevap kazanmış oldu en azından :D
Sen harbi ağır pislikmişsin. :( Ya da ağır intikamcıymışsın ve etrafın pisliklerle doluymuş. :I

Unknown

Fikir benden çıkmamıştı ama oprasyonu ben yönetmiştim. İleride ben de çocukların topunu alıp vermezsem yada itip kakarsam bana da aynısı müstehak :D
Öyle deme lan ben eski evimizde daha bu yaşımdan öyle oldum. Vallahi çekilmiyor veletler. Ya da oranın veletleri sorunluydu. Abi top kaçırırsın geri verilmez ya ben çocukluğumu hatırlayıp veriyordum. Sonra 10 dk da bir top kaçırmaya başladım. Üşenip açmıyordum kapıyı falan tekmelemeye başlıyorlardı. Çıkacan sıra dayağı atıp geri girecen olan o olacak. :I

Adam kim bilir ne yapmıştı size de böyle şeyler yaptınız. Biz de top oynadığımız boş araziden bizi sürekli kovup arabasını orta yere park eden adamın arabasını çiziyorduk. :/

Kapı kilitli olmasın sürekli evden kaçar mışım. Bir de misafirliğe gittiğimiz zaman topuklu ayakkabı ya da terlik göreyim direk ağlarmışım giymek için ne alakaysa.... Bir de hayatım da sayılı topuklu falan giymişimdir. Çocukken neyin kafası anlamadım. :D

Unknown

Kapı kilitli olmasın sürekli evden kaçar mışım. Bir de misafirliğe gittiğimiz zaman topuklu ayakkabı ya da terlik göreyim direk ağlarmışım giymek için ne alakaysa.... Bir de hayatım da sayılı topuklu falan giymişimdir. Çocukken neyin kafası anlamadım. :D
Yaramazlık seviyenin çok düşük olduğunu düşünmüyor musun? :I Bu senin için baya büyük bir şey ben senden evimizi yaktım falan bekliyordum açıkcası. :(

Kapı kilitli olmasın sürekli evden kaçar mışım.
Öğlen uykusuna yatırdıklarını sanıp üstüme kapıyı kitlerlerdi. Ben de zemine 2 metrelik camdan atlardım. Eskiden dış kapıların ipleri olurdu yada tam o kısımda vida falan olurdu. O vidayı çıkarmıştım önceden ve küçük bi çubukla içerideki zinciri itleyip dış kapıyı açardım ve ayakkabıları alıp kaçmaya başlardım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık