Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Civil War Ve Sonrası Marvel Evreni

Bu hikayeleri okudum. Aklıma yatmayan 2 nokta var;
1-) Güneşin bile yok edemediği Sentry'nin bu kadar kolay ölmesi,
2-) WWH'de Hulk'un Sentry ile eşit dövüşebilmesi.
Sentry güçlerini kontrol edemeyince ortaya void diye kötücül bir karakter çıkıyor. Bu yüzden kendisi tam gücünü kullanmaya çekiniyor. WW Hulk'u okuyalı uzun Zaman oldu ama Hulkla olan dövüşleri de çok uzun sürmemişti diye hatırlıyorum. Sentry Civil War'da da var. Ama orada da güçlerini tam anlamıyla kullanmamış, pek etkili olmamıştı.

marvel'in kafa tutulmayacak elemanı kim şu an? zeka olarak ve güç olarak
Beyonder

Franklin Richard potansiyel olarak çok güçlü bi karakter ama tüm gücünü tam anlamı ile kullanamıyor.
Dr.Doom Beyonder'un gücünü almasına rağmen kontrol edememiştir.

Son düzenleme:
Haklısın galiba. Void tam potansiyel çalışmasını engelliyordur. Ama WWH'de Void yoktu sanırım. Sentry kendi kişiliğindeydi. Yine de yenemedi.

Adam tanrılardan güçlü. Yine de yenemiyor.
Yanlış anladın dediğimi. Void engellemiyor, tam gücünü kullandığı zaman Void ortaya çıkıyor. Bu yüzden mümkün olduğunca az gücünü kullanıyor. Bu ortaya çıkma olayının bir eşiği yok. Bu yüzden kısıyor mümkün olduğunca zaten o çizgiromanda da Sentry'i zar zor ikna etmişlerdi. Aslında Sentry ilginç bir karakter bence. Eğer zayıf kişilikli biri süper güçlere sahip olursa nasıl olurun tam bir cevabı niteliğinde. Bu açıdan azıcık underrated buluyorum kendisini. Çok fazla çizgiromanını okumadım belki iyi işleyememişlerdir bilemeyeceğim.

Bunların filmi varmı hacılar varsa sıralaması nedir yoksa çizg romanı nerden okunur oda yoksa kitap mı var ne varsa bunların hepsini içeren okumak-izlemek isterim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık