Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Civil War Ve Sonrası Marvel Evreni

Hulkun gazını çok aldılar Zeus Olymposa zincirledi , Ghost Rider çentikledi , aslında Thor Hulktan daha güçlü , sırf HulkSmash deyip okuyucu orgazmı için animesinde filminde felan Hulk ağır gösteriliyor.

Ağır gösterildiği için de daha güçlü oluyor aslında. :confused:
Thor Galactus Silver Surfer ile dövüşebilecke güçte bir adam hatta yanlış değilse Silver Surferi çıtırdatıyordu (Silver surfer kozmik güç emiyor), Hulk ise onlar karşısında pek varlık gösteremez.
O filmlerin para şöhret kurbanı olmuş karakteridir Thor.
Birde o kavgalarında her zaman Thor Bruce Banner faktörü ile Myjholniri kullanmaz pek , ciddi olaylar değil sürtüşme bir nevi.

Filmi izleyenler için Hulk daha güçlü geliyor bende öyle düşünüyordum.Gerçi WWH Thoru yamultabilir galiba orasını pek bilmiyorum.Ona karşıda fazlaca üstün olan Rune King Thor var.

Son düzenleme:

Iron Man

Thor Galactus Silver Surfer ile dövüşebilecke güçte bir adam hatta yanlış değilse Silver Surferi çıtırdatıyordu (Silver surfer kozmik güç emiyor), Hulk ise onlar karşısında pek varlık gösteremez.
O filmlerin para şöhret kurbanı olmuş karakteridir Thor.
Birde o kavgalarında her zaman Thor Bruce Banner faktörü ile Myjholniri kullanmaz pek , ciddi olaylar değil sürtüşme bir nevi.

Filmi izleyenler için Hulk daha güçlü geliyor bende öyle düşünüyordum.Gerçi WWH Thoru yamultabilir galiba orasını pek bilmiyorum.Ona karşıda fazlaca üstün olan Rune King Thor var.
Arkadaşım fanlık yapma Thor aşağı, Thor yukarı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık