Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Civil War Ve Sonrası Marvel Evreni

Cyclops da boru değil lütfen. Magneto bile "Charles'la bizim hayallerimizi gerçekleştirdin" dedi bu adama. Tamam politikaları biraz fazla sert oldu bokunu çıkardı dediğin gibi ama mutant ulusunun en büyük liderlerinden biri olarak Captain Six-pack`e yenilmesi bence yanlış olur.
Suyun altında yenilen bi namor ve iron man'e kaybeden magneto varken bence cap ağzını burnunu kırmalı. Dört göz wolverine'e bile yol verdi. Jean'i bıraktı. Aşırı sert bi tutum takındı. Son dönemdeki değişiminden tiksinmemi sağladı. Eskiden cyclops ve gambit favori x-men'lerimdi. Dört göz o listeden çıktı gambit'se çok pasifize edilerek arkada kaldı. Ben zaten avengers'ları tutuyorum. Phoenix dünyayı yok ederse görecekler mesihi mutantlar...

Roronoa Zoro

Suyun altında yenilen bi namor ve iron man'e kaybeden magneto varken bence cap ağzını burnunu kırmalı. Dört göz wolverine'e bile yol verdi. Jean'i bıraktı. Aşırı sert bi tutum takındı. Son dönemdeki değişiminden tiksinmemi sağladı. Eskiden cyclops ve gambit favori x-men'lerimdi. Dört göz o listeden çıktı gambit'se çok pasifize edilerek arkada kaldı. Ben zaten avengers'ları tutuyorum. Phoenix dünyayı yok ederse görecekler mesihi mutantlar...
Ben Mutant`ları tutuyorum, sayıları zaten az, yükselmeleri gerekli artık. Dört Göz gerçek hırçın biri oldu çıktı fakat bu tutum olmasa Mutantların işi gerçekten çok zor olacaktı. Magneto ve Namor olayları tamamen filler hikayeler o yüzden pek takılmadım bu duruma ben. Diğer türlü ikisinde kaybetmesi çok özellikle de Namor denen cengaverin. Hope bana göre gerçekten umut teşkil etmekte.

Monkey :D Luffy

ellerine emeğine sağlık teşekkür ederim takip etmek zor harbiden ama cyclopsu bu kadar aktif görmek güzel yapılan filmlerin aksine

Ben hep heveslendim bu marvel serilerine ama basliyamadim simdide baslasam bitmez heralde diyorum ayrica cok karisik heryerde 1 ton olay donuyor kim marvel evreninin en guclusu belli degil tamamini okudum ama filmlerden bildigim kadariyla anladim yani :)

Hepsini okudum.
Haha One Piece, Bleach, DBZ, Narutonun bir arada olduğu belki şöyle 50 bölümlük bir manga/anime yapsalar ne iyi olurdu diye geçirdim içimden.

Ben hep heveslendim bu marvel serilerine ama basliyamadim simdide baslasam bitmez heralde diyorum ayrica cok karisik heryerde 1 ton olay donuyor kim marvel evreninin en guclusu belli degil tamamini okudum ama filmlerden bildigim kadariyla anladim yani :)
En güçlü Hulk'dır. Çünkü sinirlendikçe güçlenir. Malvel evreni çok güzeldir. Sayısız süper kahraman falan, ama bana DC daha güzel geliyor bilmiyorum. Daha ağır ve karanlık. DC evrenini anlatan bir yazı yazsa biri güzel olurdu.

Iron Man

En güçlü Hulk'dır. Çünkü sinirlendikçe güçlenir. Malvel evreni çok güzeldir. Sayısız süper kahraman falan, ama bana DC daha güzel geliyor bilmiyorum. Daha ağır ve karanlık. DC evrenini anlatan bir yazı yazsa biri güzel olurdu.
Marvel ile hiç alakan yok değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık