Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Artık bu saatten sonra Luffy için düşman olmayacak olan karakter.En fazla Shanks gibi kim daha güçlü dövüşü yaparlar.Mangaka o kadar sempati kastı ki Luffy arc kötüsü olarak indirmesin diye yaptığı anlaşılıyor.

Wano'da Linlin'i görmek işkence, nasıl beğeniyorsunuz ben anlamadım, bende var sıkıntı herhalde. Bilinçsizce etrafta dolanıyor, Oda tarafından plot device olarak kullanılıyor. Bu kadın hafızasını kaybettiği anda Wano hypeının yarısı gitti bende. Akıllı bilinçli bir şekilde bir villain performansı gösterse beğenebilirdim ama 1 yıl boyuna düğün pastası diye aklı gitmiş şekilde izledikten sonra sırf mangaka adam akıllı bir şekilde hikayeye dahil edemiyor diye gene gerizekalı bir şekilde etrafta göstermesi mi bu karakteri en sevilen karakterler arasına sokacak? Halbuki Wano'ya geliyor diye ne umutlanmıştım.

Kadın her şeyi ile müthiş zaten. Birilerine tek atmış atmamış çok mühim şeyler değil. Mortal Kombat hikayesi okumuyoruz neticede.
Katılıyorum. Gönlümü WCI girişinde kaptı.

Linlin çift kişilikli biri gibi. Biri çocukça davranan tarafına karşın öteki saldırgan ve acımasız. Hatta yazdığın yazının gülme kısmında bile bunun belirtisi olarak gördüğüm; mamama ve hahaha olarak iki gülme çeşidine sahip; kendi canından yarattığı ruhlar ise sakin ve agresif olmak üzere iki görüntüleri var. Hatta bir adım öteye götürürsem bu düşüncemi şunu da eklerim: Linlin ve Big Mom olmak üzere iki adının olması.
Sorum şu: Linlin'in Karamel Ana'yı yediği düşünülür, acaba meyvenin özelliğinden dolayı Karamel Ana'nın ruhu(kişiliği) Linlin'e geçmiş olabilir mi?
Şimdi bu düşüncemi şöyle genişletip bir öngörüde bulunayım:
Linlin, Judge'ı döverken bile huzurlu bir dünya falan yaratmaktan bahsediyor. Kadının arzusu bu. Bu yönüyle bile Luffy'nin rakiplerinden farklı. Fakat kimsenin ötekileştirilmediği bir dünya hayal ederken kendisi kusurlarla dalga geçiyor veya türlü zorbalıklar yapıyor. Linlin'in kişiliği KA'yı yedikten sonra değişiyor.
Bu sebeplerle hafızası geri gelince Karamel Ana tarafını susturmaya yeltenip işin sonunda bunu başarabilir. Böylece Wano'yu kurtarmak adına Kaido ile savaşabilir.
Zaten Katakuri'nin Luffy ile aralarında oluşan bağı da düşünürsek tayfanın başına Katakuri geçip Hasır Şapka Filosuna dahil olabilir.

Doğrudur. Ama ben kalıbının korsanı olduğunu düşünmüyorum. Bunu güç olarak düşünmeyelim tabii.
Ben bu kadını çok zeki, tehditkar ve gözükara buluyorum. Handikapları da ayrı bir hava katıyor hasbama.
Wano'da Linlin'i görmek işkence, nasıl beğeniyorsunuz ben anlamadım, bende var sıkıntı herhalde. Bilinçsizce etrafta dolanıyor, Oda tarafından plot device olarak kullanılıyor. Bu kadın hafızasını kaybettiği anda Wano hypeının yarısı gitti bende. Akıllı bilinçli bir şekilde bir villain performansı gösterse beğenebilirdim ama 1 yıl boyuna düğün pastası diye aklı gitmiş şekilde izledikten sonra sırf mangaka adam akıllı bir şekilde hikayeye dahil edemiyor diye gene gerizekalı bir şekilde etrafta göstermesi mi bu karakteri en sevilen karakterler arasına sokacak? Halbuki Wano'ya geliyor diye ne umutlanmıştım.
Wano yoruyor. Bissssürü yeni isim var ve Kyoshiro dışında bu isimler ilgimi çekmedi. Eski karakterler ve onların yarattığı curcuna ilgimi diri tutuyor. Linlin de bu isimlerin başında geliyor.
Linlin'in çocukkenki saflığının canilige evrilmesi beni ikna etmemişti. Bir şeyler öğrenirim diye umutluyum. Yemişim Wano'sunu.

Ben big momin ölmesinden ziyade iyi saf ve cocuksu halinin önde kalmasini ve karamel ananin kötü etkisinden kurtulmasini isterim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık