Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Ya haydi Linlin'in emriyle kim bilir kaç tane masumu öldürdü. :D Ayrıca Zoro hangi masumu öldürmüş? Adamı daha ilk tanıttıklarında tanımadığı küçük bir kız çocuğu için hazinem dediği kılıcı bile veriyordu. Yine tanımadığı birisini hastaneye götürdü. Kıyas ettiğin karakterle arasında fark çok, ki Zoro iyi birisi olmak zorunda da değil.
Masum dediğin Luffy ezik bir korsan tayfasının kaptanı yaa diyen şefler mi ? Onlar çok mu masum sence xd.Zoro'nun masumu bilemem ama mr.7yi öldürdüğü zaten biliniyor.Yani duruma göre Zoro da gayet adam öldüren birisi.Kata da ailesi için öldürüyor o ne olacak ? Roger da tayfasına laf atıldığı için milleti öldürmüş gayet.Akainu dediğin adam marine öldürüyor ve bu adam sözde denizci.Benim bahsettiğim ise bu değil.Kata'nın yaptığı kötülük ne Dof,ne Ceaser,ne de Kaido kadar.Bu adamlar kitle katili gayet.

Masum dediğin Luffy ezik bir korsan tayfasının kaptanı yaa diyen şefler mi ? Onlar çok mu masum sence xd.Zoro'nun masumu bilemem ama mr.7yi öldürdüğü zaten biliniyor.Yani duruma göre Zoro da gayet adam öldüren birisi.Kata da ailesi için öldürüyor o ne olacak ? Roger da tayfasına laf atıldığı için milleti öldürmüş gayet.Akainu dediğin adam marine öldürüyor ve bu adam sözde denizci.Benim bahsettiğim ise bu değil.Kata'nın yaptığı kötülük ne Dof,ne Ceaser,nede Kaido kadar.Bu adamlar kitle katili gayet.
Her insan öldüren kişiye adam denmiyor zaten. :D O saydığın isimlerin kaçına adam deniyor Zoro dışında? Ki ona adam demek için bir ton sebep var. Kata'ya ise insan öldürdüğü için değil, öldürme sebebi yüzünden adam değil deniliyor. :D Masum derken sırf o şefleri saymadım. Annesinin çay partilerine görmeyen kişilerin yakınlarını dedim. Ayrıca Dof'tan falan daha iyi olması onu adam yapmıyor. Bu seride; Dr. Hiluluk, Bellmere ve daha bir çok benzer kişi var. Kata ise onların yanına yakışmıyor. :/

Her insan öldüren kişiye adam denmiyor zaten. :D O saydığın isimlerin kaçına adam deniyor Zoro dışında? Ki ona adam demek için bir ton sebep var. Kata'ya ise insan öldürdüğü için değil, öldürme sebebi yüzünden adam değil deniliyor. :D Masum derken sırf o şefleri saymadım. Annesinin çay partilerine görmeyen kişilerin yakınlarını dedim. Ayrıca Dof'tan falan daha iyi olması onu adam yapmıyor. Bu seride; Dr. Hiluluk, Bellmere ve daha bir çok benzer kişi var. Kata ise onların yanına yakışmıyor. :/
Jigra kekosu Linlin veya başka birisine zarar verecekti yalnız adamın ailesine tehdit olacak birisini öldürmesi çok normal değil mi :D Bu arada saydığın kişilerin yanına Zoro da yakışmıyor yani maksat Hiluluk gibi biri olmaksa Zoro da pek olamaz.Kata'ya da adam demek için pek çok sebep var.Bu bir bahane değil.

Sen Korsansin ya yok dışarıdan müdahale var bende kendi kendimi delecem yok senle dovusu erteleyecem gideyim yemek yiyeyim falan salak salak hareketler. Bu seride Korsanlar korsanlık yapmıyor, Denizciler denizcilik yapmıyor, Devrimciler Devrimcilik yapmıyor. Öyle hikaye neye gore akarsa herkes ona gore şekil alıyor. Bunun en büyük kanıtı da Teach gibileri görünce Korsan gördüğü için heyecanlanan onlarca kisinin olması.
Tiç'te karı gibi Akainu'dan kaçıyor. Tek gerçek korsan Kaido Baba...

Ağzından utandığı falan da yok niye abarttınız ki onu. “Ömründe sırtı yere gelmemiş” gibi söylentilerden hoşlandığı da yok.

hatta baya rahatsız gibi bu durumdan. Çocukken ne kadar rahat olduğu ortada ama kendi gibi davranamıyor. Kardeşlerinin güvenliği için böyle bi yük almış sırtına. Ailesini ismiyle koruyabilmek için yapıyor bunları. Kimse de kardeşlerine zarar vermeye cürret edemiyor doğal olarak.

tabi kişiden kişiye değişir ama gayet güzel bişeydi bence bu. Küçük yaşta çocuğa zarar verenler canidir bence kata değil. Güçlü olması yetmiyor efsanevi, kusursuz bi savaşçı olarak bilinmesi lazımdı. Yoksa millet ailesine vereceği zararı verirdi kata’nın gücü de anca intikam almaya yarardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık