Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
İyi birisi olmadığı kabul edilmeli. Ancak özel birisi. Ray bile kendisinden özel olarak bahsediyor. Denizci olsaydı amiralliğe aday olabilirdi.

Sen Korsansin ya yok dışarıdan müdahale var bende kendi kendimi delecem yok senle dovusu erteleyecem gideyim yemek yiyeyim falan salak salak hareketler. Bu seride Korsanlar korsanlık yapmıyor, Denizciler denizcilik yapmıyor, Devrimciler Devrimcilik yapmıyor. Öyle hikaye neye gore akarsa herkes ona gore şekil alıyor. Bunun en büyük kanıtı da Teach gibileri görünce Korsan gördüğü için heyecanlanan onlarca kisinin olması.

Ağzını gördüler diye milleti katleden birisi nasıl iyi oluyor yahu ?
Kata'nın kardeşi yaralanıyor ağzını gören çocukları dövdüğü için adam da bunu takıntı haline getirip öldürüyor işte.Zoro hiç adam öldürmedi mi sanki ? Doflamingo,Kaido,Linlin vb..gibi kitle katili değil işte adam en azından,ailesini korumak için öldürüyor.Kaido gibi de tek vuruşunun temas etmesiyle tekleyebileceğini birisini yenmek için de yardım almıyor.

Kata'nın kardeşi yaralanıyor ağzını gören çocukları dövdüğü için adam da bunu takıntı haline getirip öldürüyor işte.Zoro hiç adam öldürmedi mi sanki ? Doflamingo,Kaido,Linlin vb..gibi kitle katili değil işte adam en azından,ailesini korumak için öldürüyor.Kaido gibi de tek vuruşunun temas etmesiyle tekleyebileceğini birisini yenmek için de yardım almıyor.
Niye atar yapıyorsun ki ? Ben kimse adam öldürmüyor mu diyorum.Cani bir piskopata adam diyen sensin.Ya adamlık algın problemli ya da adamlık kavramı.

Ya haydi Linlin'in emriyle kim bilir kaç tane masumu öldürdü. :D Ayrıca Zoro hangi masumu öldürmüş? Adamı daha ilk tanıttıklarında tanımadığı küçük bir kız çocuğu için hazinem dediği kılıcı bile veriyordu. Yine tanımadığı birisini hastaneye götürdü. Kıyas ettiğin karakterle arasında fark çok, ki Zoro iyi birisi olmak zorunda da değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık