Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Caesar Clown Tayfaya Gelmeli Mi?

CC'yi tayfaya da görmek ister misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    128
Op yeteneği var. Bizimkilerin yetenekleri ile sağlam kombo yapılır. Barto, Cavendish ve hatta Bellamy gelecek diye düşünülürken ben CC'nin geleceğine inanıyordum. Hem şimdiden tayfayla haşır neşir olmuş.

Bence tipsizin önde gideni gram haz almıyorum ondan dolayı gelmesin gerek yok. Arkdsn biri Luffy ' e denk birinin tayfaya gelmesini istemem falan yazmış o arkadaşa ricam seriyi baştan izlesin Nasıl o kamille Luffy'İ denk tutar anlam veremedim. Sonuç olarak gelmesin gitsin kimsenin görmediği bir yerde ölsün

Artık gelecekse cc gibi adamlar gelsin. Belli bir sevieyeye gelebilmek için, o seviyedeki adamlara ihtiyaç var. Brook'la, usoppla nereye kadar ama.

burdan bir şey çıkarmana gerek yok. şeker olayı çok abartıldı. yüzde yüz iyi bilim adamı zor olur. onu demeye çalışıyorum.
Diyosun ki Jack minkler katletti,Vegapunk px yaptı bunlar Caesar'dan kötü.Caesar'dan kötü diye Caesar'ı tayfaya mı katalım yani :) Üstelik Vegapunk'ın yahut Jack'ın ne yaptığı önemli değil.Onlar kötü olmak için tasarlanmış karakterler. (Vegapunk sadece tahmin) Ama aynı şekilde Caesar'da. kötü olması için tasarlanmış.Bu yüzden tayfada yeri yok bence :)

kör topal

Tayfa açısından aşırı yararlı olabilicek bir karakter. Öncelikler logia boşluğu kapanır sonra bilim adamı olarak dünya hükümetine rakip olabilicek kapasitede. Bunun yanında chopperin power pointini geliştirebilir usoppun sapanını silah yapabilir zoronun alevli kılıcı frankynin zırhları felan bu böyle gider. Yani çok yararlı olabilicek bir karakter ve böyle bir karakter boşa gitmemeli bence. Tayfaya gelirse fanı bile olabilirim. Ama duygusal açıdan tabi bazı arkadaşlara da hak veriyorum ama gelsin ya nolcak :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık