Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Caesar Clown Tayfaya Gelmeli Mi?

CC'yi tayfaya da görmek ister misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    128

Caesar Clown
(シーザー・クラウン Shīzā Kuraun?) Vegapunk ile birlikte çalışmıştır.2,5 yıl önce adada patlamaya sebep açan kişidir.Ödülü 300,000,000 B lidir.Joker için çalışmaktadır.SAD adlı yapay şeytan meyvesi üretiyordur.Çocukların üstünde deneyler yaparak onları dev yapmıştır. Punk Hazard'a Luffy'ye yenilmiştir.Gasu Gasu no Mi meyvesini yemiştir.

Çok istekli arkadaşlar var forumdaki genel görüşü merak ettim :D

Zaten adam şu an tayfanın bir parçası oldu çoktan Vivi gibi.Asıl soru tayfadan ayrılacak mı olmalı bence. :D

Benim tahminlerime göre Big Mom onu cezalandırmak için aramıyor.Ancak Caesar öyle zannediyor.
Bence Big Mom bunun yaptığı şekerleri çok beğendi.Yan etkilerine rağmen bu duruma sinirlenmedi ve onu 7/24 şeker imalatçısı olarak yanına almaya karar verdi. :D

Böyle çıkarsa tayfadan ayrılabilir.Aksi takdirde çoktan demir attı bizim tayfaya.

Faydası olmasına olur tabi ki. Nw nin en çok aranan adamlarından biri. Herif meyve üretebiliyor lan. Zoroya o çok istediği alevli kılıcı bile sağlayabilir belki. Ama bu karaktersiz koyun kılıklının ne işi var :artiz:

Gelmesini çok isterim. Özellikler bakımından uygun da. Dünyanın en iyi bilim insanı olma hedefi koyarız bir tane, mis gibi olur. Vegapunk'ın sanıldığı kadar sevgi pıtırcığı olduğunu sanmıyorum. Adam Dünya Hükümeti'ne ne biçim katkılar sağlamış.

Gelirse seviye yükselir, Lufy'ye diss atan adamdı sonuçta. Gerçi şimdi Chopper bile buna dayılanıyor. PH daki hali ile gelecekse kesinlikle olmalı.

Caesar tayfaya gelsin bende Zoro fanı,Luffy Haterı değişik bi kişilik olayım.Parantez içinde bundan sonra Pirate Hunter Zoro yazsın,Zoro-sama kyaaa diye dolanayım ortalarda. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık