Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Caesar Clown Tayfaya Gelmeli Mi?

CC'yi tayfaya da görmek ister misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    128
Adamın gidecek bir yeri yok. Tayfadan ayrılsa sudan çıkmış balığa dönecek.
Başında 300m lik ödülle nereye gidecek peki bu adam? Dönüp dolaşıp gene bir korsanın belki bir yonkounun adamı olacak. Bunlar olacağına tayfada kalması daha iyi olur. Faydası da yok değil sonuçta.

Çok iyi ve yararlı bir gücü olduğu kesin. Onun dışında gelmesi için tek bir ihtimal görüyorum. O da deney yaptığı çocuklarla ilgili bi sıvama yapılması. Öbür türlü imkansız, tayfa da Luffy de karşı çıkar.

Edit: Gelmesini de hem istemiyorum hem istiyorum. İstememe sebebim gayet belli :D İsteme sebebim ise Oda iyi kullanıyor yeni komedi malzemesi resmen. Ayrıca tayfa farklı bir boyuta geçer ve seri gidişatı da etkilenir işler vesaire.

Üye silindi 1004

Caesar tayfanın ihtiyaç duyduğu gerçek hassasiyet. Law, Chopper, Frany ve Usopp'la çok senkronize çalışabilecek bir yetenek. Meyvesi hem kurgusal olarak hem evren içinde gelişime açık. Oda isterse buna daha neler ekler. Ayrıca kendisi marjinal bir karakter. Tayfanın marjinal ihtiyacını karşılıyor. Hem tayfaya alışmış ve benimsemiş artık adam. Chopper'la enseye tokat .... olmuş durumdalar. Ayrıca adam Vegapunk'dan çok çekmiş bir karakter belli ki. Yani aslında masumdu hikayesi potansiyeline sahip.

Bundan 3-4 ay öncesinde CC yeni tayfa üyesi olacak dediğimde sadece 2 kişi destek çıkmıştı fikrime. @Smoker @Reiper Destekleriniz için tekrardan için teşekkür ederim. Şimdi ise böyle konu açılması hüzünlendirmedi değil.

Roronoa Zoro

Ben söylediğimde 3-4 ay önce kimse desteklememişti halbuki?

Caesar'a kötü diyenler, bütün Mink halkını kılıçtan getiren Jack'e övgüler yağdırıyor. İronik.

Üye silindi 1004

Bir bilim insanı iyi veya kötü olamaz efendiler. Adam çocukları kesmedi, sadece üzerlerinde deney yaptı. Sanki namusuzluk yaptı...

CC en tehlikeli logia meyveye sahip. Kes oksijeni WB'yi bile bayıltırsın. Magma yeyip ölmeyen adamların patır kütür yerlere serildiğini gösterebilir bize CC ama E.Oda onu savaşçı yerine bilimadamı olarak tasarlayarak en başta nerflemiş zaten. Ama bu haliyle de oldukça efektif bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık