Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Byakuya Kuchiki

Bunu Byakuya için pek söyleyemeyiz, Bleach o kadar fan girl istilasına uğramış bir manga değildi çünkü.
@Millennium Wizard hatırlar belki. Bu Byakuya bildiğin ölmüştü. Zanpakto'su bile kaybolmuştu. Ancak gelen baskı ev tehditler sonrası fikrini değiştirdi.

Ayrıca baya istilasına uğruyordu. :D Hitsugaya'yı neden adult halinde çizdiğini sanıyorsun. :D

10 kaplan gücünde döndü ama.Dönüşü muhteşem oldu.3 sternitterle yerleri süpürüyordu.Biri de sürpriz saldırıyla Kyouraku’nun gözünü alan elemandı.
İşte işin saçma kısmı o. Bütün kaptanları eğitselerdi o zaman. :D Renji bile Kensei'den falan daha güçlü döndü.

@Millennium Wizard hatırlar belki. Bu Byakuya bildiğin ölmüştü. Zanpakto'su bile kaybolmuştu. Ancak gelen baskı ev tehditler sonrası fikrini değiştirdi.

İşte işin saçma kısmı o. Bütün kaptanları eğitselerdi o zaman. :D Renji bile Kensei'den falan daha güçlü döndü.
Eh istediğini yapabilirdi orada mangaka ve harcamamayı seçti.Ölmüş görünüyor falan dedirtti ama kurtardı sonuç olarak.O biraz da 0. takımın gücünü göstermek içindi.Öyle yaralanmışlar ki Rukia,Renji,Byakuya Unohana işe yaramıyor.Galiba byakuya için denmişti senin yapacakların onu iyileştirmez diye.Bu mantıkla rukia ve renji de ölmeliydi ama öldürmedi rukia fanları yüzünden olduğunu sanmıyorum. Bütün kaptanları eğitmezler oraya iyileştirmek için götürüldüler.Bence biraz da İchigo’yu arkadaşları vasıtasıyla yanlarına çekmek iyi intiba yaratmak için beraber götürdüler yani.Kaptanları ezikliyorlar normalde ss korumak sizin işiniz bizim elimize bakmayın diyorlar.Kensei konusuna gelince Kensei zaten ortalama bir kaptan sayılır maske olmadan.Şöyle diyeyim. Kılıç bile kullanmayan Yamamoto > Bankai Kensei

Normal, fiziksel beceriler + kido ile sadece Kensei'yi değil çoğu kaptanı alır zaten.(Bankai Zaraki gibi hayvanları ayırıyorum.)
Yamamoto cidden hayvandı.Bu mangada gösterilmeyen doldurması kolay olan boşluk kısımlardan biri ama muhtemelen kensei bankai açınca velete salınım yaptırmış ancak onu indirmeyi başaramamış hatta pek yaralamış da gözükmüyordu.Yamamoto biraz ciddiye alınca çıplak elle yok etti geçti.Kensei’nin asıl olayı kas gücü olmasına rağmen bankaide yine yumruk atmasına rağmen o konuda bile böyle bir fark var.

Son düzenleme:
Eh istediğini yapabilirdi orada mangaka ve harcamamayı seçti.Ölmüş görünüyor falan dedirtti ama kurtardı sonuç olarak.O biraz da 0. takımın gücünü göstermek içindi.Öyle yaralanmışlar ki Rukia,Renji,Byakuya Unohana işe yaramıyor.Galiba byakuya için denmişti senin yapacakların onu iyileştirmez diye.Bu mantıkla rukia ve renji de ölmeliydi ama öldürmedi rukia fanları yüzünden olduğunu sanmıyorum. Bütün kaptanları eğitmezler oraya iyileştirmek için götürüldüler.Bence biraz da İchigo’yu arkadaşlarıyla yanlarına çekmek adına iyi intiba için beraber götürdüler yani.Kaptanları ezikliyorlar normalde ss korumak sizin işiniz bizim elimize bakmayın diyorlar.Kensei konusuna gelince Kensei zaten ortalama bir kaptan sayılır maske olmadan.Şöyle diyeyim. Kılıç bile kullanmayan Yamamoto > Bankai Kensei
Yamaji bambaşka bir adam onu kıyasa sokmamız doğru değil. :D

Diğer yazdıklarına katılmıyorum. Zanpakto'su kaybolmuştu, Jugram falan bile öldü demişti. Adam İchigo'yla bile vedalaştı, sonradan bir baktık aslında yaşıyormuş. Biraz şeye benziyor Pein savaşında herkesin ölüp sonradan canlanmasına. O zaman öncesinde verdiğin duygunun ne önemi kaldı?

Bir diğer eksi tarafı arc içindeki kaotik ortamı baltalaması. Kira ve Chojiro gibi teğmenler yanı sıra birçok shinigami hayatını kaybetmiş. Çoğu kaptanın bankai gücü çalınmış. Çalınmayanların ise gücü yetersiz kalıyor. Bu olayların üstüne Yamaji'nin yanında Byakuya da ölseydi o zaman daha etkileyici olurdu.

Yamaji bambaşka bir adam onu kıyasa sokmamız doğru değil. :D

Diğer yazdıklarına katılmıyorum. Zanpakto'su kaybolmuştu, Jugram falan bile öldü demişti. Adam İchigo'yla bile vedalaştı, sonradan bir baktık aslında yaşıyormuş. Biraz şeye benziyor Pein savaşında herkesin ölüp sonradan canlanmasına. O zaman öncesinde verdiğin duygunun ne önemi kaldı?

Bir diğer eksi tarafı da arc içindeki kaotik ortamı baltalaması. Kira ve Chojiro gibi teğmenler yanı sıra birçok shinigami hayatını kaybetmiş. Çoğu kaptanın bankai gücü çalınmış. Çalınmayanların ise gücü yetersiz kalıyor. Bu olayların üstüne Yamaji'nin yanında Byakuya da ölseydi o zaman daha etkileyici olurdu.
Evet ölebilirdi duygu açısından belki haklısın saygı duyarım.Ama yine de biraz aptalca bir ölüm olacaktı o yüzden bence o şekilde öldürmedi kubo.Yani bankai mühürleniyor sanarken çaldırıp direk öldürmesi olmazdı. Yamamoto zaten hemen hemen bu şekilde gitmiş.Yamamoto’nun bu kibrine hatasına vurgu yapmıştı özel olarak. Diğer kaptanların hepsini aynı duruma düşürmezdi o yüzden.Tamam duygu etkileyiciydi ancak sonrasında dönüp olayı Rukia’ya bırakması onun kendi başına kazanmasını sağlaması da etkileyici değil miydi öyleydi bence.Sırf bu sahne için bile hayatta olması gerekirdi gibi ucuz ölümler yerine.Böyle ölümler yerine bankai falan çaldırmadan gücünün son kırıntısıyla öldüğünü görmek isterdim ben şahsen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık