Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Byakuya Kuchiki

Vallahi belli bir yerden sonra etkisi çok azdı. Bu yüzden son arctaki olayını vermeyi tercih etti Kubo.

Herneyse benim rankingim de pek de yükseklerde olmayan kaptan arkadaşımız.

Kuçu kuçu kaptan, suikastcı kaptan, kör kaptan. Bu ücünü yenerdi buz kullanan veletle de aynı seviye olurdu.
Şimdi bazı kaptanlardan geride olabilir ama eski hali bile ortalama ve üstüydü 13 kaptan arasında.Sonra tekrar kaptan olanların da çoğundan güçlüdür.Buzlu kaptan dediğin o söylediklerin arasına girebilir zira yapılan filler bölümlerinde bile Byakuya tarafından ezilmeye layık görülmüştü.Bunun dışında İchigo'yu o söylediğin tarzda biriyle karşılaştırmazdı işin bu noktası da var.Hep güçlülerle karşılaştı.

Byakuya'nın en son versiyonundan bahsetmiyorum bile ona zayıf demek zaten çok büyük bir hata olur.

İlk İçigo yenilgisi Juha Bach kökenli olarak düşünülürse şaşırtıcı değil. Ortalamanın üzeri bir kaptan sayılır. En azından Rose, Kensei, Hirako, Şiro, Lisa, İba, İsane, Rukia... gibi kaptanlardan güçlüdür.

Birde kuçu kuçu dediğiniz adam çoğu kaptanı şamarlar. Ön planda biri değildi ama bankasi uçuk.

Şimdi bazı kaptanlardan geride olabilir ama eski hali bile ortalama ve üstüydü 13 kaptan arasında.Sonra tekrar kaptan olanların da çoğundan güçlüdür.Buzlu kaptan dediğin o söylediklerin arasına girebilir zira yapılan filler bölümlerinde bile Byakuya tarafından ezilmeye layık görülmüştü.Bunun dışında İchigo'yu o söylediğin tarzda biriyle karşılaştırmazdı işin bu noktası da var.Hep güçlülerle karşılaştı.

Byakuya'nın en son versiyonundan bahsetmiyorum bile ona zayıf demek zaten çok büyük bir hata olur.
En son versiyon da kuçu kuçu bile hayvan gibi buff aldı tek Byakuya güçlenmedi ki. Ayrıca yaş olarak filan digerlerine göre çocuk kalıyordu. Buzlu kaptan aslın da aşırı güçlü en güçlü buz tipi diyordu ama velet daha o yüzden kaybediyo.

En son versiyon da kuçu kuçu bile hayvan gibi buff aldı tek Byakuya güçlenmedi ki. Ayrıca yaş olarak filan digerlerine göre çocuk kalıyordu. Buzlu kaptan aslın da aşırı güçlü en güçlü buz tipi diyordu ama velet daha o yüzden kaybediyo.
Baya güçlenmişti neyse spoiler olmasın bleach başlığında tartışabilirsin bu konuyu.Bence son arca bir tekrar bak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık