Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
Boyle anlatinca gercekten saygı duyulacak kucumsenmeyecek bi karakter cikiyor ortaya bilmeyen biri okusa valla saglam karakter der

Ben bu karakterin seriye renk kattığını düşünüyorum :) Ama animede katlanılmazdı. Hem sahneler daha uzun olduğu için animede sıkıyordu hem de seslendirmesi kulağa işkence..

Edit: Oyumu olumlu kullanacağım da gönüllerin korsanlar kralı falan çok olmuş biraz sanki :D

Aptal şansı güldürdü :D

Edit: Popülerlik sıralamasında bu kadar yukarılarda olduğunu tahmin etmezdim :eek:

Haki herkeste olan bir şey ve bu herkese Buggy-Sama da dahil. Birisinde haki yok demek yanlış bence çünkü kullanabiliyor fakat şu zamana kadar hiç ihtiyacı olmamış olabilir. Buggy genelde korkak olarak görülüyor fakat bence hiç de öyle değil. Roger'in gemisindeki haline bakılırsa çocuk yaşta WB'ye atarlandığı görünüyor.(MF arc'ın aksine). Bence sadece olayları en az hasarla atlatmaya çalışıyor. Bana göre serideki en kurnaz karakterler arasındadır.

Meyve özelliğini ilk gördüğümde bu ne la dediğim güldüğüm bir meyve gücüne sahip olan şahsiyettir.Fakat şuanda bu meyvenin tam gösterilmediği kanaatindeyim.Meyveyle ilgili bir kaç soru var kafamda.Düşününce Shanks neden bu meyveyi Buggy yedirdi ,Meyveyi yedirirken ne meyvesi olduğunu biliyormuydu,Buggy den önceki kullanıcısı kimdi,ve güçlü bir şey çıkacakmış gibi geliyor.

En sevdiğim karakterlerdendir. Hala da bir süpriz çıkış yapmasını bekler dururum :D Güncelleme için teşekkür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık