Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
Ben bu kişiliğine rağmen Buggy'nin tayfasına sadık olduğunu düşünüyorum. Roger öldüğünde hüngür hüngür ağlıyordu. Dediğin gibi Rayleigh ve Crocus'a -san diye hitap etmesi se onlara saygı duyduğunun göstergesi. Eğer o gün Shanks ile birlikte gitseydi belki de şu an serinin en güçlü adamlarından biriydi.
Doğru Crocus da vardı. Şu var şimdi. Bu adam hiç gösterilmese kimse demezdi ki Roger ın bir tane mi miçosu varmış diye. Seri de miço diye ünlenen kimse yok nihayetinde. Haliyle insan sorar, sen koskoca Roger korsanlarıyla dalga geçilsin diye mi koydun bu herifi diye. O yüzden güç anlamında sıfır ama bilgi anlamında çok beklentim var kendisinden

Doğru Crocus da vardı. Şu var şimdi. Bu adam hiç gösterilmese kimse demezdi ki Roger ın bir tane mi miçosu varmış diye. Seri de miço diye ünlenen kimse yok nihayetinde. Haliyle insan sorar, sen koskoca Roger korsanlarıyla dalga geçilsin diye mi koydun bu herifi diye. O yüzden güç anlamında sıfır ama bilgi anlamında çok beklentim var kendisinden
Shanks ve gemideki diğer elemanlara korsan olmadığını söyledi. Gerçek bir korsanın başka bir gemiyi yağmalayarak değerli şeyleri almasını ve korsanların böyle olduğunu söyledi ve Buggy tam olarak bunu yapıyor. Partileri seviyor , Hazineyi seviyor aramayı seviyor gereksiz ve kazanamayacağı dövüşlerden kaçınıyor ve fırsatçı. Bana göre Buggy tam anlamıyla korsan.

Shanks ve gemideki diğer elemanlara korsan olmadığını söyledi. Gerçek bir korsanın başka bir gemiyi yağmalayarak değerli şeyleri almasını ve korsanların böyle olduğunu söyledi ve Buggy tam olarak bunu yapıyor. Partileri seviyor , Hazineyi seviyor aramayı seviyor gereksiz ve kazanamayacağı dövüşlerden kaçınıyor ve fırsatçı. Bana göre Buggy tam anlamıyla korsan.
Şansı da hep yaver gitmiyor. Impel Down'a nasıl düştüğünü biliyor musun?

İşte o mağaraya tünel kazarken, tünelin ucu Denizci üssüne çıkıyor. Orada yakalanıyor.
Şimdi hatırladım :D :D Fakat yinede serinin en şanslı ve en şanssız karakterlerinden birisi ve korsanlığın hakkını veriyor.
Korsan dediğin Prenseslere yardım edip kahraman olmak değildir :D

O da şansının bir parçası aslında. Impel Down'a düşmese John'un hazinesini bulacak anahtarı ve bu gücü asla bulamazdı. Kısa vadede şanssız görünsede, uzun vadede baya baya şanslı olmuş oluyor.
İmpel Down'a düşmese şuan Shicbukaide olamayacak ve paralı askerleri yönetemeyecekti :D

En sevdiğim karakterlerden birisi. Aslında kötü bir karakter olarak namı olsa da, özünde iyi bir karakteri olduğu belli. Luffy zor duruma düştüğünde ona yardım edecek karakterlerden birisi olacaktır ileride.

Bonus :hhh:;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık