Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Yani tamam seri boka sardı ama mangasında bu kadarına cesaret edemezler. Olursa da tamamen silerim yani kafamdan. Boruto orijinal Naruto sevenler için canon değildir. Yan sanayi Narutocular için canondur. Totalde yine canon sayılabilir ama nereden bakarsan işte.

+ anime de geçmiyor mu bu sahne ******* ne alaka Kashin Kojiyle
Onayladığı databooklar kadar canondur :gamyon:

Anime canon denen zımbırtı var burada. Örnek : Tsuchikagenin ölümü. Anime mangayı etkiliyor birazından

Onayladığı databooklar kadar canondur :gamyon:

Anime canon denen zımbırtı var burada. Örnek : Tsuchikagenin ölümü. Anime mangayı etkiliyor birazından
İşte dediğim gibi sen canon saymak istersen canon. İsteyen istediği yere çekebilir. Wikia filan canon sayıyor sonuçta. Ama asla bu seride olan şeyler için Naruto'nun yaptığı güzel şeylere olan hissiyatım değişmez.

Ama senin dediğin senaryo olursa(o kadar ileri giderlerse) komple Naruto'yu silerim hafızamdan, ameliyat filan olurum yani.

@Riful Yeni bölümü izledin mi?
Yeni izleme şansım oldu. Sasuke-kun sanırım onu içten içe yavaşça çürüten gizli bir hastalığa yakalandı. Müthiş senaristlerimiz bunun altyapısını derin ve özenli bir şekilde hazırlıyor bana kalırsa. Ama savaş hususunda ne yazık ki pek hoş geçmedi bölüm.

@Riful
Urashiki buradaki Jiraiya'yı alıp Kashin Koji yapacak falan duyuyorum bir yerden. Bu işin profesyoneline sorayım dedim. :gamyon: Ne diyorsun?
Uraşiki Ootsutsuki adını kirletmekten başka bir işe yaramadı şimdiye kadar. Bölüm doldurma karakteri oldu hep. En zayıf halka olarak görülen Kinşiki olsa şu an karşıda hepsini ezip geçmişti. Uraşiki Zoro'nun sesine sahip olmak dışında bir vasfa sahip değil ne yazık ki :oops:

Uraşiki'nin mangaya geçilmeden önce aradan çıkarılacağını düşünüyorum. Toneri-kun bildiğin gibi donmuş bir vaziyette bekliyor. Bu aradan çıkarma işini üstlenecektir ve Uraşiki'ye elveda diyeceğiz böylece. Zaten artık yeter Uraşiki gördüğümüz.

Kaşin Koji'nin konusunda ise Jiraiya bağlantısı kesin zaten. Yoksa trollemiş olurlar ki yakışık almaz. Teknolojik olarak Jiraiya'dan üretilmiş bir yapay insan olduğu teorisi vardı. Ben ona yatkınım. Mitsuki gibi bir şey yani Kaşin Koji. Dayanaklı bir teori görmedim ben. Zaten elde de pek bir şey yok.

Ama Kaşin Koji aslında Kakaşi-san çıkarsa da şaşırmam.

Uraşiki Ootsutsuki adını kirletmekten başka bir işe yaramadı şimdiye kadar. Bölüm doldurma karakteri oldu hep. En zayıf halka olarak görülen Kinşiki olsa şu an karşıda hepsini ezip geçmişti. Uraşiki Zoro'nun sesine sahip olmak dışında bir vasfa sahip değil ne yazık ki :oops:

Uraşiki'nin mangaya geçilmeden önce aradan çıkarılacağını düşünüyorum. Toneri-kun bildiğin gibi donmuş bir vaziyette bekliyor. Bu aradan çıkarma işini üstlenecektir ve Uraşiki'ye elveda diyeceğiz böylece. Zaten artık yeter Uraşiki gördüğümüz.

Kaşin Koji'nin konusunda ise Jiraiya bağlantısı kesin zaten. Yoksa trollemiş olurlar ki yakışık almaz. Teknolojik olarak Jiraiya'dan üretilmiş bir yapay insan olduğu teorisi vardı. Ben ona yatkınım. Mitsuki gibi bir şey yani Kaşin Koji. Dayanaklı bir teori görmedim ben. Zaten elde de pek bir şey yok.

Ama Kaşin Koji aslında Kakaşi-san çıkarsa da şaşırmam.
Bence Kashin Koji Yondaime Hokage'nin eski takım arkadaşlarından biri. Aynı zamanda Jiraiya'nın öğrencisi olabilir.
Eski bir kök üyesi olduğu için dışlanıp bir şekilde köyden ayrılmış olabilir. Veya Ootsuki tehlikesini önceden sezip İtachi gibi tüm bağlarını koparıp kendini bu göreve adamış olabilir.
Animede şuan izlediğimiz geçmişe dönme olayının mangayla bir alakası olacağını sanmıyorum. Yani bu adamın Jiraiya çıkma olasılığı %0 gibi.

Bence Kashin Koji Yondaime Hokage'nin eski takım arkadaşlarından biri. Aynı zamanda Jiraiya'nın öğrencisi olabilir.
Eski bir kök üyesi olduğu için dışlanıp bir şekilde köyden ayrılmış olabilir. Veya Ootsuki tehlikesini önceden sezip İtachi gibi tüm bağlarını koparıp kendini bu göreve adamış olabilir.
Animede şuan izlediğimiz geçmişe dönme olayının mangayla bir alakası olacağını sanmıyorum. Yani bu adamın Jiraiya çıkma olasılığı %0 gibi.

Bu ikisi henüz kullanılmamış cevherler gerçektende. İyi bir bağlantı olur eğer çıkarsa. Fiziki uygunluk zaten sağlanabilir, resimde daha çocuklar. Jiraiya ile olan bağ da bu şekilde öğrencisi diye açıklanır. Güzel olur, İşşiki'nin Naruto'ya bağlanması gibi.

Bence de anime öncül olarak mangadaki hikayeye ciddi bir etki etmeyecek. Sadece çekiyorlar işte, parasına, eğlencesine. Tsuçikage'nin ölümü ya da Sumire'nin geçmişi gibi hikayeden bağımsız olaylar dışında anime kendi halinde takılıyor, mangaya bir etkisi yok.

Sasuke Kirin kullandı!! Öyle müthiş bir tekniği böyle rezilce kullandı ama olsun. Bu Uraşiki ibişi yine geri döner. Bu adam Pain etmez. Her bölüm değeri düşüyor gözümde. Bu müthiş animeye yakışmıyorsun Uraşiki. Ark bitiyor nihayet. Yeni ark daha güzel olacak elbette. Ama öncesinde birkaç çerez güzel bölüm izleriz. Zaten animenin zirvesi bu çerez bölümleri. Müthiş günler yaklaşıyor.

Naruto'nun kyuubi çakrası çıktığında yerde yatan Jiraiya'nın kağıt gibi savrulduğunu görünce dayanamadım kapattım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık