Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Üye silindi 1004

Sasuke Kirin kullandı!! Öyle müthiş bir tekniği böyle rezilce kullandı ama olsun. Bu Uraşiki ibişi yine geri döner. Bu adam Pain etmez. Her bölüm değeri düşüyor gözümde. Bu müthiş animeye yakışmıyorsun Uraşiki. Ark bitiyor nihayet. Yeni ark daha güzel olacak elbette. Ama öncesinde birkaç çerez güzel bölüm izleriz. Zaten animenin zirvesi bu çerez bölümleri. Müthiş günler yaklaşıyor.
Şaka maka Kirin bi başyapıt ya. Adam olan yıldırımı çakıyor inanılmaz bir şey.

Bu çizimler falan tam bir facia. Jiraiya inatla Sennin moda girmeye çalışmadı. Jiraiya’nın rinnegan fark etmemesi de ayrı bir konu. İki velet saldırıp saldırıp durdu. Bunlar seriyi ne hale soktuklarının farkında değiller.
Bir de şu var normalde Naruto’da tüm yükü ve enleri hep Naruto’ya bırakırken şimdi Boruto’nun bit gibi her yerde türemesi rahatsız etti.

134

Jiraiya base modda Otsutsuki hakladı tüm olayını çözüp. Bu elemanlar kesinlikle %100 Nagato etmez.

İtaçinin kaçtığı tekniğin bir üst versiyonuna çözüm üretemedi herif.

135

Hasta bir ayağı çukurda kolsuz Orochimaru dahi 4 kuyruğa haklanmıyordu, Sasuke + Jiraiya'nın yetmediği Fused Urashiki'ye 2 kuyruk genin Naruto + genin Boruto yetti ya la. ahaha.

Hasta Orochi>>Urashiki>> Base Sasuke & Base Jiraiya mı şimdi? Doğru mudur sıralama?

135

Hasta bir ayağı çukurda kolsuz Orochimaru dahi 4 kuyruğa haklanmıyordu, Sasuke + Jiraiya'nın yetmediği Fused Urashiki'ye 2 kuyruk genin Naruto + genin Boruto yetti ya la. ahaha.

Hasta Orochi>>Urashiki>> Base Sasuke & Base Jiraiya mı şimdi? Doğru mudur sıralama?
Uraşiki normalde elinde çok fazla koz olması ve uzay zaman tekniği ile her daim kaçmaya hazır olması ile zorlu bir rakip. Savaşanlar tedirgin ve Uraşiki vurkaç peşinde. Bir Ootsutsuki ve donanımlı biri olması şüpheye düşürse de ortalama bir kage eder bana kalırsa. Ama kozları ve savaş tarzı ile birlikte ters bir rakip.

Mizukage ile Gaara aslında buna karşı kaçmasa kazanacaklardı. Ya da Gaara, Sasuke ile birlikte savaşırken Toneri'nin güçlü kuklalarınına rağmen Uraşiki'yi mühürlemeyi başardı. Temiz bir savaşta Gaara'nın Uraşiki'yi alması olası.

Uraşiki'nin Jiraiya tarafından indirilememiş olması Jiraiya'nın kendini geri tutarak gençlere güven kazanmaları için yol vermesi ile alakalı. Sasuke zaten süs olarak takıldı bu ark.

@Riful

Bu yapımcılar işi bilmiyor. Madem fan servis yapacaksın koy İtaçi ile Jiraiya'yı Uraşiki'nin karşısına legend şov görsün millet. Ben bile belki sempati besleyebilirdim.

Genin Naruto'nun kandırdığı adamı İtaçi patlayan bunshinlerle ne hale sokar bilemedim. :S

Onun dışında Pain etmez demişsin, katılıyorum. Gaara da çölde yanında ufak bir destekle alabilir.

Son düzenleme:
@Riful

Bu yapımcılar işi bilmiyor. Madem fan servis yapacaksın koy İtaçi ile Jiraiya'yı Uraşiki'nin karşısına legend şov görsün millet. Ben bile belki sempati besleyebilirdim.

Genin Naruto'nun kandırdığı adamı İtaçi patlayan bunshinlerle ne hale sokar bilemedim. :S

Onun dışında Pain etmez demişsin, katılıyorum. Gaara da çölde yanında ufak bir destekle alabilir.
Boruto yayınlandığı kanalda Pokemon'dan hemen önce çıkıyor. Pokemon bir kodomo. Dolayısıyla Boruto da öyle. Yani hedef kitle aynı, 5-10 yaş arası. Bu durum mangaya giriş yapılana dek değişmez. O zaman ne yapacaklar merakla bekliyorum. Muhtemelen yayın saati değişir. Çünkü manga kan ve şiddet içeriyor, sert sayılır kodomo olmak için. Ya da aynı kafa devam.

Boruto yayınlandığı kanalda Pokemon'dan hemen önce çıkıyor. Pokemon bir kodomo. Dolayısıyla Boruto da öyle. Yani hedef kitle aynı, 5-10 yaş arası. Bu durum mangaya giriş yapılana dek değişmez. O zaman ne yapacaklar merakla bekliyorum. Muhtemelen yayın saati değişir. Çünkü manga kan ve şiddet içeriyor, sert sayılır kodomo olmak için. Ya da aynı kafa devam.
Koji'yi göstermişler sanırım bir de şu vessel mevzuna imada bulundu Urashiki. Bu numune mangada da ortaya çıkar mı?

Ve mangada diğer yan karakterleri işleme olasılıkları ne? Misal Sai.

Koji'yi göstermişler sanırım bir de şu vessel mevzuna imada bulundu Urashiki. Bu numune mangada da ortaya çıkar mı?

Ve mangada diğer yan karakterleri işleme olasılıkları ne? Misal Sai.
Eskilerden Jugoya bile yaptılar ise hepsine yapılır aslında da.

Oğlu ile beraber bir bölümü vardı Sainin kısasından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık