Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bundan bahsediyordum ben de. Kawaki ve Boruto'yu palas pandıras dövüştükleri takımı zor duruma soktukları için "Jiraiya öncesi Naruto etmezler" dedim. Kastım güç değildi yoksa.

Sarada ve Mitsuki çok olgun, hiç sırıtmıyorlar, hareketleri tutarlı.
Boro yazacağıma biri yazmışım. Bu ikili Boro savaşını takım olarak kazandiracaklar. Şinobilik nedir gosterecekler. Ben de Hiç Boruto sevmeyene Boro savaşını okumasını önereceğim.

Ama en kakkoi şekilde dövüşen kişi Sarada idi. Düşük bütçeli Kakashi. Mitsuki de iyiydi, hoşuma gitti. Kawaki ve Boruto Naruto'nun Jiraiya öncesi hallerinden bile tırt.

Bu arada aşırı yavaş karakterler, P1'deki Dosu'yu filan gözle takip edemiyordun sesten hızlıydı bunlar kaplumbağa gibi.
Kötü olan bu seri beni hiçbir şekilde şaşırtamayacak:/
Kakashi seri başında jutsu kopyalayınca aman tanrım olmuştuk şimdi ise biju topları olağan üstü saldırılar havada uçuşuyor:/ her şey çok sıradanlaştı. Ninjalık ayaklar altına alındı:/

Kakashi seri başında jutsu kopyalayınca aman tanrım olmuştuk şimdi ise biju topları olağan üstü saldırılar havada uçuşuyor:/ her şey çok sıradanlaştı. Ninjalık ayaklar altına alındı:/
Drone'lar havada uçuşuyor yav, gameboy ile oyun oynayan ninja mı olur allasen? Naruto p1'deki chuunin ormanı atmosferini bu serideki kim yaşarsa yaşasın psikolojisi bozulur.

Ha bunu güç olarak söylemiyorum üstte bir arkadaş yanlış anlamış belirteyim. :D

Drone'lar havada uçuşuyor yav, gameboy ile oyun oynayan ninja mı olur allasen? Naruto p1'deki chuunin ormanı atmosferini bu serideki kim yaşarsa yaşasın psikolojisi bozulur.

Ha bunu güç olarak söylemiyorum üstte bir arkadaş yanlış anlamış belirteyim. :D
Haklısın orman bölümünde bende çok tedirgin oluyodum ama şimdi herşey sıradan olmaya başladı

Haklısın bize rasengan, chidori, sasukenin alev jutsususu gibi jutsuları efso bi jutsu olarak göstermişlerdi şimdi o jutsuların eski heyecanı kalmadı

Nardoyla Saske bebesi harcar Kojiyi yav. Gücünden ziyade adamlığıyla ön plana çıkacak.
Ayrıca İsşiki miydi neydi o elaman olmasa Jigen de tamamen boş.
Bir yanlış anlaşılma olmuş. Koji'nin altındaki açıklamayı çevireyim;

"Jigen'i tanıyor ve alabilecğine inanıyor. Benim tahminim. Asıl gücünü saklıyor."

Yani kesin bir şey söylemedim. Jigen ise beden olarak seçilmeye layık görülmüş, Naruto ve Sasuke'ye hayatınım dayağını atmış biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık