Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Kuzan

Kim kazanır?

• Borsalino

Kullanılan: 20 33.9%
  • Kuzan

Kullanılan: 35 59.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 4 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    59
Marco'nun kuş hali logia gibi, Kizaru lazer sıkarken lazerler içinden geçti mangada, ama Garp vurunca yere çakıldı yanağında yara oldu, ama bunuda iyileştirdi sonradan, Kizaru'dan 4-5 tane lazer yedi, kairoseki takılı iken kanda kaybetti ama kelepçe çıkınca tekrar iyileşti savaşmaya devam etti, yani gördüğün gibi ne haki nede kairoseki etki ediyor ama sınırı var sınırı olmasa zaten kimse yenemez mantıklı olması açısından var, ama net birşey söylemek imkansız ancak Oda gösterecek bunu öyle anlarız.
Tam kuş halini sürekli hakiye tabi tutarak yenersin, yada insan halinde yakalaman lazım Kizaru'nun ve kor-amiralinin beraber pusuya düşürdükleri gibi,
Ayrıyetten ben her meyvenin sınırı olduğunu düşünüyorum aksi hali mantıksız olur yani marco'nun sınırı var diğer meyvelerin yok demek yanlış olur bence, aokiji'nin varmış örneğin akainu karşısında çok zorladı ama kaybetti, ace direk yenildi sınırı vardı çünkü bu meyvelerinde. Örneğin Jozu'nunda olmalı her yanını elmas yapamaması yada yaptığı kısımları oynatamaması gibi zayıflıkları olmalı yoksa aşırı güçlü bir karakter oluyor Akainu'yu falan harcar yani böyle sınırsız elmas ise bu herif(tabi iki kollu hali için).
Tamam aynı fikirdeyiz sıkıntı yok yani:DMarco hakili saldırılara sürekli maruz kalırsa bence yenileceğini düşünüyorum.Diyerekten konuya dönüyorum ve sence aokiji kizaru'yu dondurabilir mi?Daha açık sorayım;ışık soğutulur mu?:D

Tamam aynı fikirdeyiz sıkıntı yok yani:DMarco hakili saldırılara sürekli maruz kalırsa bence yenileceğini düşünüyorum.Diyerekten konuya dönüyorum ve sence aokiji kizaru'yu dondurabilir mi?Daha açık sorayım;ışık soğutulur mu?:D
Valla bir arkadaş bir dergide okuduğuna göre ışığı dondurdular tarzında bir iddia ortaya atmıştı (Provision'du sanırım) bu doğruysa olur, aksi halde zor olur Aokiji'nin işi çünkü Lazer ısıda ortaya çıkardığı için her türlü etki eder Aokiji'ye Kizaru. Lazer etmese bile ışın kılıcı eder. Ben iki tarafında etki edebileceğini düşünüyorum, güzel bir dövüş olurdu Kizaru vs. Aokiji, iki hızlı karakterin karşılaşması.

e.oda amiraller konusunda istedigime kazandırırım dedi.akainu bu ikisinden bence daha dayanıklı ve güclü,ayrıca nedense aokijiyide kizarudan daha güclü görüyorum ama muhtemel bir vsde mantıgım ısıgın gücünün ve ciddi bir kizarunun kazanacagını söylüyor. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık