Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Kuzan

Kim kazanır?

• Borsalino

Kullanılan: 20 33.9%
  • Kuzan

Kullanılan: 35 59.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 4 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    59
@marco
E.oda ne yapacaktı ki başka türlü?
sengoku Aokiji dedi Gorosei Akainu dedi yok birde Garpta çıkıp Kizaru mu diyecekti E.oda 2 güçlüyü kapıştırdı en güçlü olan kazandı diyorum kurduğum mantık budur düşüncem budur olayları bir noktada birleştirdi çıkıp açık açık gelin 3 amiral savaşın en güçlüsü kazandı olayı yok dolaylama ile her zamanki gibi yapacağını yaptı.

Her fırsatta Akainuya köpek diyen bir zihneyete sahipsin daha E.odanın Akainuyu neden yarattığını bilmiyormuşsun gibi bu karakterin yaradılışı korsan düşmanı ve inandığı ve kendi kurduğu adalet sistemi olan bir karakter olması asıl kötü olan korsanlardır denizciler değil sadece mugiwara ve benzeri bir kaç korsan grubu iyilik sempatizanıdır.

Akainu ve Aokiji savaşının bu kadar uzun sürmesinin nedeni birbirlerinin antileri olmalarıydı.
Kizaru diğer iki amiralin ne antisi ne de onların meyve gücüyle yenebileceği bir rakip Kizaru istemezse Aokiji ve Akainu Kizaruyu yakalayamaz bile. O yüzden Hakisi ve dayanıklılığı kimin daha fazlaysa o alır bence.

Aokiji dedim.Hani hızlı Kizaru ama Aokiji de şimdi öyle küçümsenecek biri değil hız herşeyi değiştirebilir ama Aokiji'nin her saldırısını atlatacak gibi biri değil hadi diyelim o buz oklarını attı Kizaru sıyrılır sıyrılır en sonunda teki girer bir tarafına sonra Aokiji vs Akainu dövüşü zıt olmasalardı dövüş zaten 10 gün sürmezdi en fazla 3 günde biterdi sonuçta meyvelerini kapıştırmıyorlar.Ona bakarsanız ışık daha iyi buzdan? Aokiji dondursa Kizaru'yu zaten bitti hatırlayın WB Aokiji'yi yakaladım sanmıştı Aokiji ise yakalanmış rolü yapıp kolundan tutup WB'nin dondurmaya çalışmıştı ta ki Jozu gelene kadar , Kizaru'da da böyle olur mu bilemem ama Aokiji'nin alacağını umuyorum.

Akainu vs Aokiji
bu vs.'nin nedenini gel hangimiz daha güçlü değil,
iki adamın adalet anlayışından kaynaklı bence.
Aokiji neden karşı çıktı ?
Akainu'nun adalet anlayışı yüzünden.
Jinbe'nin söylediğinede bakarsak, Aokiji'nin öyle filo amiralliği gibi hırsları yok zaten biliyoruz bunu.
Kizaru'nun Akainu'nun adaletine karşı bir olayı var mı ? Yok, nedeni kutsal ejderlere dokunduklarında Kizaru gidip Luffy'leri perişan etti, o da hükümetin köpeği yani daha doğrusu maymunu diyelim sarı maymun nickli.
Ayrıyetten Aokiji kaybedince neden istifa etti ve amirallik görevine devam etmedi ?
Akainu'nun emrinde çalışmak istemediği için büyük ihtimal. Yoksa gel bakalım kim daha güçlü o filo amirali olsun amacı ile dövüştülerse sonuç belli Akainu, neden istifa ediyor Aokiji ?
Bunlar güçle alakalı değil, adalet anlayışı olayı yüzünden bence.
Kizaru olayları takmayan birisi 'belirsiz adalet' dedi Oda bu adama yani ne Aokiji nede Akainu gibi belirli bir adaleti yok,
bu yüzden filo amiralliğinde belirli adaleti olanlar kapıştı.
Yani düşündüğün gibi güçlü olanları kapıştırdı demek Kizaru'ya haksızlık olur, o da Aokiji ve Akainu kadar güçlü bir adam bence.
Ayrıyetten Akainu>Aokiji bunu öğrendik,
Akainu Kizaru'danda kuvvetli mi yada Aokiji vs. Kizaru ne olur bunları öğrenmedik bu yüzdende tartışmaya açtım zaten.

Akainu'ya gelirsek ;
Akainu köpektir hatta öyle bir köpektir ki E.Oda bile ona şerefsiz demiştir,
nicki olan Akainu'nun anlamı kırmızı köpektir,
ayrıca hükümet ne derse onu yapar bunun aksini görmedik, bu da onu düpe düz köpek yapmış oluyor.
Akainu sempatizanlarınıda hiç sevmem iyi bilirsin bu yüzden sana göre Akainu kahramandır(yada ne olarak görüyorsan) bana göre hükümetin en büyük köpeğidir.
Ayrıyetten devrim gerçekleştirilirken başta Akainu olacak bence, bu yüzden Akainu bir güzel şamarlanacak ya Luffy tarafından yada Dragon tarafından bu yüzdende Akainu gibi bir it çizilip denizcilerin başına konmuştur.
Aokiji olsaydı örneğin adamın bir insani adalet anlayışı var ona karşı devrim yapmak biraz haksızlık olabilirdi ama Akainu varsa her türlü devrim olmalı öyle yada böyle bir güzel dayağını yiyecek kırmızı köpek kaçışı yok bu işten. :D

Bu arada şimdi düşündümde Aokiji devrimciler tarafına geçerse güzel karşılaşmalar olur ;
Dragon vs Akainu, Kizaru vs. Aokiji,
o zaman Aokiji'ye kazandırır Oda bak orda Aokiji çıkabilir ön plana ama devrimci olur mu bilemeyiz tabi.

Kurduğun mantığın yanlış olduğunu düşünüyorum
bu vs.'nin nedenini gel hangimiz daha güçlü değil,
iki adamın adalet anlayışından kaynaklı bence.
Aokiji neden karşı çıktı ?
Akainu'nun adalet anlayışı yüzünden.
Jinbe'nin söylediğinede bakarsak, Aokiji'nin öyle filo amiralliği gibi hırsları yok zaten biliyoruz bunu.
Kizaru'nun Akainu'nun adaletine karşı bir olayı var mı ? Yok, nedeni kutsal ejderlere dokunduklarında Kizaru gidip Luffy'leri perişan etti, o da hükümetin köpeği yani daha doğrusu maymunu diyelim sarı maymun nickli.
Ayrıyetten Aokiji kaybedince neden istifa etti ve amirallik görevine devam etmedi ?
Akainu'nun emrinde çalışmak istemediği için büyük ihtimal. Yoksa gel bakalım kim daha güçlü o filo amirali olsun amacı ile dövüştülerse sonuç belli Akainu, neden istifa ediyor Aokiji ?
Bunlar güçle alakalı değil, adalet anlayışı olayı yüzünden bence.
Kizaru olayları takmayan birisi 'belirsiz adalet' dedi Oda bu adama yani ne Aokiji nede Akainu gibi belirli bir adaleti yok,
bu yüzden filo amiralliğinde belirli adaleti olanlar kapıştı.
Yani düşündüğün gibi güçlü olanları kapıştırdı demek Kizaru'ya haksızlık olur, o da Aokiji ve Akainu kadar güçlü bir adam bence.
Ayrıyetten Akainu>Aokiji bunu öğrendik,
Akainu Kizaru'danda kuvvetli mi yada Aokiji vs. Kizaru ne olur bunları öğrenmedik bu yüzdende tartışmaya açtım zaten.

Akainu'ya gelirsek ;
Akainu köpektir hatta öyle bir köpektir ki E.Oda bile ona şerefsiz demiştir,
nicki olan Akainu'nun anlamı kırmızı köpektir,
ayrıca hükümet ne derse onu yapar bunun aksini görmedik, bu da onu düpe düz köpek yapmış oluyor.
Akainu sempatizanlarınıda hiç sevmem iyi bilirsin bu yüzden sana göre Akainu kahramandır(yada ne olarak görüyorsan) bana göre hükümetin en büyük köpeğidir.
Ayrıyetten devrim gerçekleştirilirken başta Akainu olacak bence, bu yüzden Akainu bir güzel şamarlanacak ya Luffy tarafından yada Dragon tarafından bu yüzdende Akainu gibi bir it çizilip denizcilerin başına konmuştur.
Aokiji olsaydı örneğin adamın bir insani adalet anlayışı var ona karşı devrim yapmak biraz haksızlık olabilirdi ama Akainu varsa her türlü devrim olmalı öyle yada böyle bir güzel dayağını yiyecek kırmızı köpek kaçışı yok bu işten. :D

Bu arada şimdi düşündümde Aokiji devrimciler tarafına geçerse güzel karşılaşmalar olur ;
Dragon vs Akainu, Kizaru vs. Aokiji,
o zaman Aokiji'ye kazandırır Oda bak orda Aokiji çıkabilir ön plana ama devrimci olur mu bilemeyiz tabi.
Marco lütfen biraz kısa yaz ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık