Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Koramiraller

Nereye kadar gider?

• Kullanılan toplam oy
    98
Herkese selam arkadaşlar. Konuları okurken canım sıkıldı ve ben de şu aralar meşhur olan round sistemli bir konu açmak istiyorum. Malum garp harici gördüğümüz koramiraller çöpten farklı imaj çizmediler şu ana kadar. Gerçekten amirallerden sonra en güçlü olmasını beklediğimiz rütbedeki bu adamlar çöp mü hakikaten.

Karşılaşmalar arası herhangi bir ara, dinlenme, hasar yenilenmesi falan olmayacak. Bu şekilde nereye kadar gidebilir merak ediyorum. Karakterler en güncel halleriyle baz alınacak.

Amiral olarak gevşek kizaruyu seçmek istiyorum. Kendisi malum pika pika no mi meyvesini yiyip ışık adam olmuştur. 2 yıl aradan sonra amiral olarak kalan tek adamdır kendisi.

1. Round

Maynard ve Bastille

2. Raund

John Giant ve Ronse

3. Round

Lacroix ve Cancer

4. Round

Mozambia ve Comil

5. Round

Smoker

6. Round

Momonga

7. Round

Onigumo

8. Round

Doberman

9. Round

Stainless

10. Round

Strawberry

11. Round

Yamakaji

12. Round

Dalmatian

13. Round

Tsuru

14. Round

Garp

Kizaru için acımasız gibi görünüyor bu anket ama neler yapar bilemiyorum yine de.

Garp a gelene kadar vücudunu ısıtmış olur. Garp da kapalı kutu ne olacağı belli olmaz ama Garp ı biraz daha şanslı görüyorum.

Sürpriz yapacak Koramiraller yoksa Garp'a kadar gelir. Sonra da yenilir.

Ve hayatındaki en büyük yenilgi olur. Öyle böyle değil. Bir yumrukta şaşırır sağını solunu.:D

Son düzenleme:
Bilakis, direkt olarak Kizaru vs. Garp açsaydın bence daha güzel olurdu.

Momonga'ya kadar İbrahim Tatlıses'le ''tek tek'' düeti yapar Kizaru. Momonga'ya kadar dememin sebebi de bu adamların (Dalmatian, Onigumo, Doberman) diğer koramirallere göre biraz daha öne çıkmış olması. B. hakileri var ise biraz yorabilirler ancak Kizaru yoluna devam eder. Orta seviyede zorlanacağı kişi Tsuru olabilir. Ciddi manada zorlanacağı kişi de Garp olacaktır. Karşılaşma direkt Garp vs. Kizaru olsaydı Kizaru derdim. Ancak önceki karşılaşmaların biraz da olsa yorgunluğu ile Garp'ta kalacaktır :good:

Ben böyle çöp bi seviye görmedim arkadaş. Koramiral=çöp :D Garp'a ulaşmak kaç dk'sını alırdı acaba kizarunun, pek yorulmayacağı için garp karşısına da baya dinç çıkacaktır. Bence reyiz hepsini yener.

Kendisi en güçlü denizcidir,Garp'a gelmesi bir bilemedin iki dakikasını alır,sonra Garp'ın havasını da alır tabi biraz sürer bu işlem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık