Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Koramiraller

Nereye kadar gider?

• Kullanılan toplam oy
    98
Koramiraller haki bilen herifler. En azından bir tepki vermeleri lazım. Yani vermeseler de yorarlar büyük ihtimal. :D Momonga ve sonrakilerse diğerlerinden bayağı öndeler. Bir zorlama olmaz ancak verecekleri hasar sonunda. Tsuru halleder. :D

Ben böyle çöp bi seviye görmedim arkadaş. Koramiral=çöp :D Garp'a ulaşmak kaç dk'sını alırdı acaba kizarunun, pek yorulmayacağı için garp karşısına da baya dinç çıkacaktır. Bence reyiz hepsini yener.
O kadar da değil aslında. Sadece Amiral seviyesine kıyasla daha pasif kalıyorlar bence.

Garp'a kadar rahat ama o soru işareti. 2 sene içinde ne kadar güçten düştü ona bakmak lazım. Garp ile beraber intihar eder. Herkes ölür.:D

Hepsini yener. Hatta Garp hariç diğerlerine aynı anda dalıp yara almaz. Fujitora deseydin 14 te durdururdum ama Kizaru'nun stili Garp'ı yenmeye uygun bence. Fujitora daha çok yakın dövüş yapıyor kılıçla falan o yüzden Garp epey zorlar onu.

kör topal

İyi bari bu ankette Garp'ı aşağılamamışlar. Adam kk ile vs atıp ölüm döşeğine getirebiliyor. Kizaruya ciddi bi yumruk atsa feleğini şaşar Kizaru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık