Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    99
Bir arkadaş tavsiyesi sayesinde doğuş tutuyorum. Uzun süreli yatırım yapacağım sanırım .Üzerine ekliyorum maaş alınca . Şu ana kadar iyi gidiyor .Onun dışındaki param fonlarda . Çoğu yabancı hisse senedi fonlarında ne yazıkki 1 yıldır iyi performans göstermediler.yine de tutuyorum . Yazının tamamını okumadım ama intel örneği kötüymüş 🐥

Benim yaptığım Dolar-Euro takası üzerinden para kazanmaktı... Şöyle 2-3 haftada bir 5-10 dolar kar ediyordu. Sonra 100 dalar zarar ettik 🤣🤣 Bize göre değil bu işler yav 🤣
Dolar Türkiyede belirsiz bir dengeye sahip. Yarın Nebati çıkıp gözlerimdeki ışıltıya bakın, şöyle bir şey yapacağız deyip doları 12 liraya düşürebilir. Sonra pat diye 18e tekrar çıkabilir. Riski borsadan yüksek.

Eskiden valide benim cebimde kalan bozuk paraları biriktirir altın bozdurdu. Bı 15 gram altın olduktan sonra altın 1000 lira seviyesine çıktı. Baktı cebimden düşen paralarla o miktara ulaşması aylar alacak, dolara döndü. 12 liradan 10 dolar bozdurdu. Şimdi onu da bıraktı mesela :D

Dolar Türkiyede belirsiz bir dengeye sahip. Yarın Nebati çıkıp gözlerimdeki ışıltıya bakın, şöyle bir şey yapacağız deyip doları 12 liraya düşürebilir. Sonra pat diye 18e tekrar çıkabilir. Riski borsadan yüksek.

Eskiden valide benim cebimde kalan bozuk paraları biriktirir altın bozdurdu. Bı 15 gram altın olduktan sonra altın 1000 lira seviyesine çıktı. Baktı cebimden düşen paralarla o miktara ulaşması aylar alacak, dolara döndü. 12 liradan 10 dolar bozdurdu. Şimdi onu da bıraktı mesela :D
Kardeşim senin "cebimdeki bozuk paralar" dediğin bizim maaş mı ne o öyle 15 gr altın?

Kardeşim senin "cebimdeki bozuk paralar" dediğin bizim maaş mı ne o öyle 15 gr altın?
Eskiden para harcama alışkanlığım yoktu benim de 1 seneyi geçkin mevzu yahu.

Abim ilk işe başladığımda kızmıştı, biz sana para biriktir diye mi maaş veriyoruz demişti.

Eh şimdi de biriktir diyor. Orası ayrı konu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık