Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsa Yatırımı

borsaya yatırım yapıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    99
Hepsine girmiyorum. Gözüme güzel görünen şirketlere giriyorum. Elbette zarar etme ihtimalim de olsa da piyasadaki açlıktan faydalanıyorum biraz.

Yani bakıyorum şirket borç ödemek için halka arz yapıyor. Kar getirecek olsa bile bu şirkete girme riskini normalde almıyorum. Etik de bulmuyorum.
karar senin tabi ama bazı filtreler kullanmak iyi oluyor. ben halka arzlara bakmıyorum bile. ya da fksı 50 olan şirket ilgimi çekmez ya da enerji demir çelik hiçbir şey bilmediğim alanlar umurumda bile değil buralardaki şirketler. insanın isi kolaylaşıyor böyle bakınca

karar senin tabi ama bazı filtreler kullanmak iyi oluyor. ben halka arzlara bakmıyorum bile. ya da fksı 50 olan şirket ilgimi çekmez ya da enerji demir çelik hiçbir şey bilmediğim alanlar umurumda bile değil buralardaki şirketler. insanın isi kolaylaşıyor böyle bakınca
Ben de aksi gibi o sektörlerdeyim. Az buçuk bilgim olduğu şirketler çünkü.

Bende paradan para kazanmak için yatırım yapmak istiyorum da; neyime güvenip yatırım yapacam ki... Belki bir grup kurulmuşsa buradan katılırım aralarına :d
Benim yaptığım Dolar-Euro takası üzerinden para kazanmaktı... Şöyle 2-3 haftada bir 5-10 dolar kar ediyordu. Sonra 100 dalar zarar ettik 🤣🤣 Bize göre değil bu işler yav 🤣

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık