Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Endeavor şu seride taktir ettiğim karakterlerden. Kendi gücü ile bir yerlere gelmiş miras kalan bir güç ile karşılaştırmamak lazım.
Endeavor görüşüne katılıyorum. Ama "Kendi gücü ile bir yerlere gelmiş miras kalan bir güç ile karşılaştırmamak lazım" konusunda katılmıyorum. Sonuçta bu güçler biryerden elde edilip çalışınca birşey ifade ediyor. Endeavor'un kendisi bile kabulleniyor.

Endeavor görüşüne katılıyorum. Ama "Kendi gücü ile bir yerlere gelmiş miras kalan bir güç ile karşılaştırmamak lazım" konusunda katılmıyorum. Sonuçta bu güçler biryerden elde edilip çalışınca birşey ifade ediyor. Endeavor'un kendisi bile kabulleniyor.
Kabul edilebilir bir düşünce. Ama kendi düşünceme göre bence Endeavor da one for all'ı kaldırabilecek bir kapasitede bence.

Bir All Might olabilir miydi emin değilim ama kesinlikle taşıyabilecek bir kapasitede birisi bence.

önce milleti kzıdırıp sonra motivesini açıklamak. Arada gücüünü gösterirken kişiliğinin bir parçası olan gözlem yeteneğini quirk'i ile birleştirip efektif bir şekilde no2 olmayı nedne hakkettiğini göstermek.
Bu karakterin işleniş şekli şu anda favorim olmaya aday. Kendisini pek sevemedim ama. Sonunda en güçlü ikinci kahramanı'da iş üstünde görebilecez.

Kabul edilebilir bir düşünce. Ama kendi düşünceme göre bence Endeavor da one for all'ı kaldırabilecek bir kapasitede bence.

Bir All Might olabilir miydi emin değilim ama kesinlikle taşıyabilecek bir kapasitede birisi bence.
Evet One for All'u taşıyabilecek kapasite buna katılıyorum. Ama o gücü All Might gibi simgelendirebileceğini düşünmüyorum. Çünkü All Might'tan öncede de bu özellik mevcuttu. Kaldı ki Endeavor'un Quirk'ı gerçekten çok güçlü. All Might'ın emekliliğinden sonra bunu daha net şekilde görebileceğimizi düşünüyorum.

Endeavor şu seride taktir ettiğim karakterlerden. Kendi gücü ile bir yerlere gelmiş miras kalan bir güç ile karşılaştırmamak lazım.
Her güç miras kalan bir güç zaten. Ya annenin ya babanın ya da o ikisinin bir çeşit bileşimini özgünlük olarak alıyorsun zaten.

Midoriya ile All Might'ın yaptığı şeyler diğerlerinden çok farklı değil aslında.

Her güç miras kalan bir güç zaten. Ya annenin ya babanın ya da o ikisinin bir çeşit bileşimini özgünlük olarak alıyorsun zaten.

Midoriya ile All Might'ın yaptığı şeyler diğerlerinden çok farklı değil aslında.
Öyle tabii. Fakat one for all BNHA evreni içinde özel bir güç olduğundan öyle bir yorumda bulundum diyebilirim.

Bunun dışında kullanıcıları hakkında kötü düşünmüyorum kesinlikle.

Anime iyi gidiyor, beğendim. Bir anda maraton yapıp anime günceline de geldim. Bir yeri beğenemedim, o da Bakugou'nun kurtarılış sahnesi, Bakugou kendi yeteneğiyle çok hızlı gidiyor bayağı uzun mesafeyi. Öyle gidebilse zaten bizim kurtarma timine gerek olmazdı, kendisi kaçardı zaten, biraz yavaş be arkadaş.

Mangası süper gidiyor. Endeavour gibi bir karakteri aktif olarak görmek güzel.

Animesi de çıkmış, akşama muhtemelen türkçe altyazısı da çıkar. Beklemek zor olacak. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık