Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Birde şunu sorayım. Todoroki iki tarafını da kullansaydı Bakugou'yu yenebilir miydi?
Ateş kullansa bile Bakugou karşısında fazla işe yarar mıydı bilemiyorum. Fakat iki tarafını kullansa bile dövüş konusunda Bakugou Todoroki'den daha üstün bence. Bakugou gibi hızlı bir adama karşı zafer alabileceğini sanmıyorum. Bu arada mangaya başlamanı öneririm. Özellikle animenin kaldığı yerden sonraları baya iyi.

Ateş kullansa bile Bakugou karşısında fazla işe yarar mıydı bilemiyorum. Fakat iki tarafını kullansa bile dövüş konusunda Bakugou Todoroki'den daha üstün bence. Bakugou gibi hızlı bir adama karşı zafer alabileceğini sanmıyorum. Bu arada mangaya başlamanı öneririm. Özellikle animenin kaldığı yerden sonraları baya iyi.
Vaktim olursa başlayabilirim.Kaçıncı bölüme denk geliyor 2.sezonun bittiği yer acaba?OP sıkınca yeni serilerde tartışma isteği çıkıyor :D

Ben de izlemiyorsan animesini izlemeni öneririm. Gayet güzel yapılıyor. Mangasına bakmıyorum bu yüzden. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık