Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

MuzluYulafEzmesi

Örnek versene ben pek mantık hatası sayılacak bir şey bulamadım
Örneğin Midoriya'nın Muscular dövüşünde kullandığı 2 saldırı .

İlk Saldırı
1- Kolu sapasağlam .
2- Vururken vücut ağırlığını kullanıyor .
3- Muscular Midoriya'nın saldırısının kuvvetini azaltacak herhangi bir basınç uygulamıyor .
4- Midoriya benliğinin %100'ünü kullanıyor .

SONUÇ - Muscular'ın bedeninde birkaç önemsiz çizik .

İkinci Saldırı
1- Kolu kırık .
2- Vururken vücut ağırlığını kullanmıyor . Yere paralel bir durumda ve saldırısında sadece kırık kolunun gücünü kullanıyor .
3- Muscular Midoriya'nın saldırısının kuvvetini azaltacak hayvani bir basınç uyguluyor .

SONUÇ - Muscular bayılıyor .

Bu Luffy'nin G4'ü kullanarak zarar veremediği birine G3 'ü kullanarak tek atmasından daha absürt bir şey . Böyle gömdüğüme bakma sen ben seriyi oldukça seviyorum ama arada bir böyle takıldığım oluyor :D

Örneğin Midoriya'nın Muscular dövüşünde kullandığı 2 saldırı .

İlk Saldırı
1- Kolu sapasağlam .
2- Vururken vücut ağırlığını kullanıyor .
3- Muscular Midoriya'nın saldırısının kuvvetini azaltacak herhangi bir basınç uygulamıyor .

SONUÇ - Muscular'ın bedeninde birkaç önemsiz çizik .

İkinci Saldırı
1- Kolu kırık .
2- Vururken vücut ağırlığını kullanmıyor . Yere paralel bir durumda ve saldırısında sadece kırık kolunun gücünü kullanıyor .
3- Muscular Midoriya'nın saldırısının kuvvetini azaltacak hayvani bir basınç uyguluyor .

SONUÇ - Muscular bayılıyor .

Bu Luffy'nin G4'ü kullanarak zarar veremediği birine G3 'ü kullanarak tek atmasından daha absürt bir şey . Böyle gömdüğüme bakma sen ben seriyi oldukça seviyorum ama arada bir böyle takıldığım oluyor :D
Bana pek hata gibi gelmedi orda midoriya iyi bir p up alıyordu
Ama teşekkürler

MuzluYulafEzmesi

Bana pek hata gibi gelmedi orda midoriya iyi bir p up alıyordu
Ama teşekkürler
Yok be . Orada gaza gelip %100000 falan diye bağırıyordu sadece :D İlk saldırıda da benliğinin %100'ünü kullandı ikinci saldırıda da benliğinin %100'ünü kullandı . Ortada benlik konusunda bir power up yok yani .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sezon animesi bildiğin berbat. Bir önceki sezonla yeni sezon arasına uzun bir süre de konunca herhalde özenilmiş bir şey geliyor dedim. Ama hem konu hem şirketin gösterdiği özen olarak tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu sezon olacaklara hazır değilsiniz diyen manga takip eden seri fanatiklerinin gazına geldik galiba.

Bu sezon animesi bildiğin berbat. Bir önceki sezonla yeni sezon arasına uzun bir süre de konunca herhalde özenilmiş bir şey geliyor dedim. Ama hem konu hem şirketin gösterdiği özen olarak tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu sezon olacaklara hazır değilsiniz diyen manga takip eden seri fanatiklerinin gazına geldik galiba.
Şirket filim işine girdiğinden beri film çıkaracakları zaman biraz özen azalıyor, bu çoğu yerde gördüğüm eleştiri. Festival eh, ondan sonra Pro Hero arc geliyor ki o biraz daha iyi. Yeni sağlam kahramanları görüyoruz, sıralamaların yeni halini görüyoruz iyi yani. Orada bitirirler herhalde bu sezonu. Gerçi sonraki A ve B sınıfının gruplar halindeki kapıştığı klasik sınav tarzı gibi olan arc ile de bitirebilirler. Tabi o arcda da iyi olan şey B sınıfının benliklerini görmek, yoksa ne yalan söyleyeyim A sınıfının eğitimini görmek artık bayıyor.

MuzluYulafEzmesi

Hagakure giriş sınavını nasıl geçti acaba ? Bir anda aklıma takılıverdi .

Ulan sezon yarısında Chisaki Kai Arc'ı çok iyiyidi.Gerçekten kaliteliydi.Şimdiyse bu saçma sapan Gentle ve La Brava çıktı.En azından Midoriya'nın gelişimini gördük ama bu kadar gereksiz olan 2 karakter nereye bağlanacak acaba.Shigaraki için bir köprü arcı bu sanırım.

Ulan sezon yarısında Chisaki Kai Arc'ı çok iyiyidi.Gerçekten kaliteliydi.Şimdiyse bu saçma sapan Gentle ve La Brava çıktı.En azından Midoriya'nın gelişimini gördük ama bu kadar gereksiz olan 2 karakter nereye bağlanacak acaba.Shigaraki için bir köprü arcı bu sanırım.
Onlar bağlanmıyor, 2-3 bölümlük çöpler. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık