Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Ben bunun animesini izler oldum da, bu herif neden hiç geniş ölçekli arc yazmıyor? One Piece'e arcları uzatıyor diye kızıyordum da, böyle kısa kısa şeyler izleyince ne kadar akıldan uçucu, boş şeyler yazıldığını farkettim. Hiç mi yok ileride şöyle 50-60 bölümlük arclar?

Ben bunun animesini izler oldum da, bu herif neden hiç geniş ölçekli arc yazmıyor? One Piece'e arcları uzatıyor diye kızıyordum da, böyle kısa kısa şeyler izleyince ne kadar akıldan uçucu, boş şeyler yazıldığını farkettim. Hiç mi yok ileride şöyle 50-60 bölümlük arclar?
Şu an animede işlenen arc en uzunu olması lazım.

MuzluYulafEzmesi

Sanmıyorum bu mangakanın 50-60 bölümlük güzel bir arc çıkarabileceğini :bilmem: Bu kalibre de bir mangaka değil bence

MuzluYulafEzmesi

Güçlü insanları sıradan insanlardan ayıran tek şeyin benlikler olduğu bir evrende benliği kas gücü vermeyen insanların fiziksel sınırlarını '' Sıradan '' tutmak zorunda mangaka . Bunu ne kadar beceremezse seri o kadar batıyor .

Üşengeçlikten kenarda beklettiğim mangasında sonunda güncele geldim. Ben bu seri kadar villainleri boktan beleşten güçlendiren bir seri okumadım anasını satayım. Yok böyle bir yetenek, şans akıyor hepsi maşallah. Ft karakterlerinin façayı çizip pezevenklik ve saykoluk sosuna bandırıyorsun, bitti. Al sana BNHA villaini. Ayrıca ana karakterin gücünün yalandan ve amaçsızca kısıtlanmasınamı yanayım kendisinin yanında bir çöp tanesi kadar değeri olmayacak çaptaki karakterlerin sürekli Midoraya'nın önünde gösterilmesinemi yanayım bilmiyorum. Manga aleminin en dayaklık ve en en kabız embesillerinden biri olan Götügo'nun karakterini ayrı, tasarımını ayrı, overratedın tillahı gücünü ayrı seveyim. Neyse, özellikle animesini çok zevk alarak izlediğim genel olarak ortalama bulsam da inanılmaz epik sahnelere imza atan güzel bir seri. Klasikleşmiş o efsanevi müziği ve animasyon kalitesine kurban.

İleride çok fazla şey olacak var ya... Halk her an galeyana girmek için bekliyor resmen. All for one'ın o hapishaneden kaçırılması büyük ihtimal her şeyi tutuşturacak şey olacak. All might'in bile dövüşürken karşısında mahvolup gücünü kaybetmesien sebep olan biriydi afo. O mutlaka çıkacak ve Shigaraki çok güçlenecek. Japonyada ise umudunu kaybeden insanlar yüzünden olaylar iyice kızışacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık