Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Şekle de girememiş o kocaman alnı yüzünden.

Pudding neyse de diğer ikisi gayet düzgün. :/ Hatta Pudding bile kendi türü içerisinde düzgündür. @Yubashiri-sama 'nın da yazdığı gibi dikkat çeken tarafı alnı. :/ Keisnlikle taşıdığı unvanı hak etmiyor Hancock.

Baya baya Hancock'a özel bir durum. @Master of Puppets bunu kanıtlamıştı. :D Bir mesajını hatırlıyorum.
Yup, hatta her seferinde millet tarafından "Herkesin alnı büyük!11" diye savunulduğunu da yazmıştım, halbuki diğer karakterlerin alnının 2 katı falan bundaki.

Hancock Konusundaki başlıca argümanlar:
Alın geyiği
Kedi tekmelemesi
Sıkılmış diş macunu benzetmesi :hoo:
Köleliğine dair acımasızlık

Gelelim ilkine, Hancock isimli tanrıçamızın alnının geniş olduğunu iddia edecek kadar kör değiliz ancak bunun onu neden çirkin yaptığını söylemiyorsunuz. Bizce Hancock eğer buna rağmen yüzünün kalanı daracık ve sıkış tıkış bir halde değilse bunun güzelliğine bir negatif tarafı yok. Sonra, haterler olarak bu kadının güzelliğine saldırabileceğiniz tek yerin alnı olması bizi ayrıca memnun ediyor. Hancock'un alnı geniştir ama buna rağmen bir zombi değildir. (bkz. Hiyori)

İkincisi kedi tekmelemesi. Bu örnek sosyal medyada tepki toplamak için kullanılırdı ancak shounen bir seride bunu söylemek abes kaçıyor. Nice deniz canlısının öldürüldüğü, krakenin köle yapıldığı hatta insanların köle yapıldığı bir seride gidip de 5 metre öteye uçmuş kedinin mazlumluğundan bahsetmek. Tipik bir insta-boy veya girl hareketi. O zaman değersiz haydutun birini revolver ile geberten lucky roo ya da laf edin. Veya sırf yarışmak için en büyük hayvanı yakalama çelınç yapan 2 tayfa üyesine de laf edin. En ufak şeyde kendi adamını infaz eden akainuya kaf edin. Yok efendim hancock kedi tekmelemiş neden bunu söylüyoruz çünkü başka argümanımız kalmadı. Bunlar bir yana hancock'un olayı zaten aşk ile değişen karakteri. Bunlar momonga mf teklifi etmeye geldiğinde oldu. Allah aşkına az mantıklı davranın da yazmak zorunda kalmayalım böyle basit şeyleri.

Sıkılmış diş macunu benzetmesini ise ciddiye almıyorum hatta sadece gülüyor ve büyük ihtimalle timeskip sonrası obje olan kadın karakterler içinde bile en masumunun hancock olması da gerçektir diyorum. Birisi erken evlenir kalp gözünü alnında çıkarır. (bkz pudding).Birisi gider veledin birinin sapıklığından yararlanıp baştan çıkarır. (bkz. Nami)

Köleliğe dair acımazlığı ise ciddiye almıyorum.

Yemişim alnının yüz ölçümünü Allah'ına kurban çok seksi bir ablamız kendisi. Tek sıkıntı karaktersiz olması. Bundaki ego Türk kezbanında yok.

Hancock Konusundaki başlıca argümanlar:
Alın geyiği
Kedi tekmelemesi
Sıkılmış diş macunu benzetmesi :hoo:
Köleliğine dair acımasızlık

Gelelim ilkine, Hancock isimli tanrıçamızın alnının geniş olduğunu iddia edecek kadar kör değiliz ancak bunun onu neden çirkin yaptığını söylemiyorsunuz. Bizce Hancock eğer buna rağmen yüzünün kalanı daracık ve sıkış tıkış bir halde değilse bunun güzelliğine bir negatif tarafı yok. Sonra, haterler olarak bu kadının güzelliğine saldırabileceğiniz tek yerin alnı olması bizi ayrıca memnun ediyor. Hancock'un alnı geniştir ama buna rağmen bir zombi değildir. (bkz. Hiyori)

İkincisi kedi tekmelemesi. Bu örnek sosyal medyada tepki toplamak için kullanılırdı ancak shounen bir seride bunu söylemek abes kaçıyor. Nice deniz canlısının öldürüldüğü, krakenin köle yapıldığı hatta insanların köle yapıldığı bir seride gidip de 5 metre öteye uçmuş kedinin mazlumluğundan bahsetmek. Tipik bir insta-boy veya girl hareketi. O zaman değersiz haydutun birini revolver ile geberten lucky roo ya da laf edin. Veya sırf yarışmak için en büyük hayvanı yakalama çelınç yapan 2 tayfa üyesine de laf edin. En ufak şeyde kendi adamını infaz eden akainuya kaf edin. Yok efendim hancock kedi tekmelemiş neden bunu söylüyoruz çünkü başka argümanımız kalmadı. Bunlar bir yana hancock'un olayı zaten aşk ile değişen karakteri. Bunlar momonga mf teklifi etmeye geldiğinde oldu. Allah aşkına az mantıklı davranın da yazmak zorunda kalmayalım böyle basit şeyleri.

Sıkılmış diş macunu benzetmesini ise ciddiye almıyorum hatta sadece gülüyor ve büyük ihtimalle timeskip sonrası obje olan kadın karakterler içinde bile en masumunun hancock olması da gerçektir diyorum. Birisi erken evlenir kalp gözünü alnında çıkarır. (bkz pudding).Birisi gider veledin birinin sapıklığından yararlanıp baştan çıkarır. (bkz. Nami)

Köleliğe dair acımazlığı ise ciddiye almıyorum.
İddia mı? İddia? kjasdkajsdklsd, anlıyorum.
Kadın tiran la tiran, Doflamingo olmasından ayıran en büyük özelliği Luffy'e aşık olması, bu.
1- Hakkındaki gerçekler bilinse yönettiği toplum tarafından kabullenilmeyeceği - Check
2- Tamamen empati yoksunu - Check
3- Kendi çıkarları ve dürtülerinden dolayı düşünmeksizin insanın canına kıyması - Check
4- Acılı geçmiş hikayesi - Check
Doflamingo en azından Trebol'ü sahipleniyor, bu gaddar karının eski nineyi bile öldürme niyetine girdiğini gördük.

Yup, hatta her seferinde millet tarafından "Herkesin alnı büyük!11" diye savunulduğunu da yazmıştım, halbuki diğer karakterlerin alnının 2 katı falan bundaki.
Tipini bırak karakteri bile savunuluyor. :/

Ayrıca alnı dışında direk yüzü, hatta kafası orantısız. Hani altın oran arayan birisi değilim, ama oran konusunda sıkıntı yok demek. ;/

Hayvan tekmeleyen bir kezban kendisi. Ayrıca Robin, Nami, Reiju, Hiyori, Nojiko, Vivi gibi isimler kendisinden daha güzel ve alımlı.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık