Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Boa Hancock

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 76.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 70 23.4%

• Kullanılan toplam oy
    299
Yaaa.
Yazsana. Şimdi de ben merak ettim, ne dermişim.

İyidir bu arada, senden naber? Aslında burada pek takılmam. Öylesine baktıydım, gördüm.:bilmem:
Iyi nolsun. Geciniyoruk gidiyoruk

Kötü dersin muhtmelen. Yazıklar olsun dersindir.

Çocuk dovene ise iyi diyodun gerçi . Bak overall belirleyemedim, ne dersin emin olamadim bak şimdi :a:

Iyi nolsun. Geciniyoruk gidiyoruk

Kötü dersin muhtmelen. Yazıklar olsun dersindir.

Çocuk dovene ise iyi diyodun gerçi . Bak overall belirleyemedim, ne dersin emin olamadim bak şimdi :a:
Orada, çocukları çeteden uzaklaştırmak için gözlerini korkutmaya çalışan ve bunda genel olarak başarılı olduğu halde ne yaparsa yapsın o üçünü uzaklaştıramadığını amirine belirten, bu sayede kendisinin çocukları neden dövdüğünü öğrendiğimiz bir kahramandan bahsetmiyorsundur umarım. :artiz:

Hancock'la ilgili fikirlerim de böyleymiş demek. Hm...:hmm:

Hancock çirkin değil de Hancockun adasinda Hancocktan daha güzel bi kadın vardı taş olan.

Hancock daha çok seksiligi ile onplanda güzellikten ziyade. Hancock Hiyoriden iyi bu arada. Üstteki Naminin ablası daha güzel ama
Ben onu bunu bilmem, gayet normal bir alna sahip karakter çok. Mesela en soldaki siyah saçlı denizkızı. Net Hancock'tan daha güzel çizilmiş bir karakter.

Ben onu bunu bilmem, gayet normal bir alna sahip karakter çok. Mesela en soldaki siyah saçlı denizkızı. Net Hancock'tan daha güzel çizilmiş bir karakter.

Resim gözükmüyor da denizkizlarindan da güzel vardı baya.

Alın farketmez ya. Serinin zirvesi Nami'dir :a: Isterse alnı 5 metre olsun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık