Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Bir Sonraki Arc Baltigo - Linlin Vs Kaido-luffy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
senin yazından sonra cevapları okumadım belki belirten olmuştur. İnu ve Neko nun Noah gibi son savaş için gerekli olduğunu düşünüyorum minklerinde nesillerdir gelecek olan o gün için miras olarak bir görevleri vardır gibi geliyor bana. Dünya onları bekliyor sözü bana daha çok böyle bir çağrışım yaptı.

Bu arada güzel yazı olmuş.

Son düzenleme:
Yazı güzel kurgu güzel ama tutma olasılığı çok düşük, belki aradan bir iki tanesini tutturabilirsin. Eline sağlık.
Ek olarak açılan diğer konuları incelemeni öneririm veya herhangi birine sorabilirsin yardımcı olacaklardır çünkü yazım hatası hatta anlatım bozukluğuna kadar gitmiş araya birazda görsel serpiştirsen daha hoş olurdu sanırım. Ama sorun değil herkes yapabilir bende ilk geldiğim zamanlar bir kaç eksikliğe düşmüştüm.
Hatta sen ne yap biliyor musun wordde veya metin belgesinde bunu düzelt istersen, sonra değiştir konu üzerinde. Ama sen bilirsin. Eğer başka konu açacak olursan yardımcı olacak bir sürü kişi bulabilirsin, kolay gelsin.

Dediğim gibi bu teoriyi Shanks-Kid-Kaido üçlemesi bozar.Hatta Shanks devreye girince Marineford öncesi Kaido'yu nasıl durduğuna dair bi fb gelir.Teori de bütün olayları karıştıracak iki kişiyi atlamışın.Kid ve Shanks :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık