Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bir Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter

Savaşa En Etkileyici Giriş Yapan Karakter?

• Kullanılan toplam oy
    104
Sadece ambalajı cafcaflı bir çikolata gibi.Hani şu bimde satılanlardan.
Onun dışında anime - manga tarihinin gördüğü en büyük balonlardan biri olabilir. :(

Jirou'nun resimleri gitmiş.Hangi sayı olduğunu da hatırlamıyorum.Bilen varsa iyi olur.
ULU uchiha ve senju soyundan gelmemesi tek suçu.

Oğlu bir Uchiha'ya denk olabildi ama sonuçta.En yakın arkadaşına.O da yapabilirdi.
Sarutobi bile bundan daha güçlü olabilir gibime geliyor.Tobirama'dan ayar üstüne ayar yemesi bir ara yeter artık dedirtmişti. :(
Oğlu Uchiha-Senju ikilisine denk Uzumaki kanından geldiği ve yarı evcilleştirilmiş bijuusu olduğu için Uchiha'ya denk olabildi. Seride kurguya tesir etmeyi başarmış uchiha ve senjuya mensup olmayan 3-4 kişiden biri. 16 yıl öncesinden verdiği olay yerindeki kararı ile 4.ninja savaşının sonucunu kestirebilmiş. Kaldı ki genç yaşta toprak oldu kendisi önü en açık hokage olmasının sebeplerinden biri de bu. Uchiha ve Senjunun süper ırk olduğunu göz önüne almazsak balon denilemez.

Oğlu Uchiha-Senju ikilisine denk Uzumaki kanından geldiği ve yarı evcilleştirilmiş bijuusu olduğu için Uchiha'ya denk olabildi. Seride kurguya tesir etmeyi başarmış uchiha ve senjuya mensup olmayan 3-4 kişiden biri. 16 yıl öncesinden verdiği olay yerindeki kararı ile 4.ninja savaşının sonucunu kestirebilmiş. Kaldı ki genç yaşta toprak oldu kendisi önü en açık hokage olmasının sebeplerinden biri de bu. Uchiha ve Senjunun süper ırk olduğunu göz önüne almazsak balon denilemez.
İtachi dirilip yedi düvele adam olun çekerken bu adam paspas yapmak için dirilmiş resmen. :(
İtachi için yaşasa beni gölgede bırakırdı gibi laflar edilebilirken kardeş Senju bu adama aşağılayıcı yorumlarda bulunuyor.
Yani yaşasa da bir cacık olmazmış.Balon demeyip ne diyelim başka sen söyle ?

En iyisi Minota giriş olarak ama sonrası rezil. Bu kadar havalı giriş yapıp, manga tarihinde ezilen başka karakter var mı bilinmez.:(

Sanji de çok güzel giriyo. Gerisi problem işte. :/
Bkz : Sanji vs Doflamingo
Sanji'nin çapı belli ve iyi iş başarıyor. Minato en en güçlü ilan ediliyordu, beni bile kandırmayı başarmıştı. Dahi dedik ama her tekniği çalıntı çıktı. Çocuk yaştaki öğrencisine kaybetti ve marifet gibi 16 yıl sonrasını planladım diye bize yutturdu.

Knocking Master Jirou'ya yapılan bu büyük terbiyesizliği şiddet ve hiddetle kınıyorum. :of: Ekledim resimlerini de. Adamın girişine 7 sayfa ayrılmış kimse resim koymuyor yahu, çıldırıcam yetmeyecek dellenecem. :of:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık