Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beş Kadim'in Seviyesi

Gorosei Hakkında Tahminleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    252
Emekli olmuş yüksek rütbeliler ve nüfusu olan tipler işte. Meclis-i Mebusan gibi bişi işte. Güçlüdürler de en iyi ihtimal 1 amiral kadar. Sarıdan ope ope ameliyatı bekliyorum. Bu arada hiç biri soylu değil bunların. Sadece işi bilen adamları yönetsinler bizi uğraştırmasınlar diye koymuşlar.

Son düzenleme:
Çok farklı olaylar seçeneği biraz garip olmuş, ben amiral altı bekliyorum ama, serideki en önemli adamlar bunlar belki de bütün sırlara vakıflar, Yonkou gücü diyen bile çok farklı olaylar çıkabilir diyebilir.

Sadece politik güç ile karanlık çağdan beri bir şekilde istenileni yaşatabilirler mi? Yani kendilerinde "dengede" tutuyorlar OP evrenini yıllardır. Bence bir tık fiziksel güç de gerekebilir.

Denizciler ve Cp o bahsettiğin fiziksel gücü karşılıyorlar.Sonuçta 10 senelik bir olay değil bu koskoca 800 senelil bir hükümet.Bir zaman sonra iyice sistemleşip güçten ziyade politikaya kaymaya başlamışlardır.

Denizciler ve Cp o bahsettiğin fiziksel gücü karşılıyorlar.Sonuçta 10 senelik bir olay değil bu koskoca 800 senelil bir hükümet.Bir zaman sonra iyice sistemleşip güçten ziyade politikaya kaymaya başlamışlardır.
mantıklı da kendileriyle birebir görüşme fırsatı elde edebilen bir amiral orda olmak istemez mi? acaba bir gereklilik mi var orada olabilmek için? Sakazuki gücüne güveniyorsa adaletin tamamen kendisinin ellerine olmasını isteyebilecek bir karakter.

mantıklı da kendileriyle birebir görüşme fırsatı elde edebilen bir amiral orda olmak istemez mi? acaba bir gereklilik mi var orada olabilmek için? Sakazuki gücüne güveniyorsa adaletin tamamen kendisinin ellerine olmasını isteyebilecek bir karakter.
Filo Amirali zaten genelde bunların yaninda kutsal ülkede takılıyor.Sengokuyu ne zaman görsek buradaydı mesela.Tek gereklilik sarsılmaz bir hükümet aşkı olabilir.Mesela ben Sengokuyu o koltukta görebileceģimizi düşünüyordum.Sakazuki ise oraya olmaz.Sakazuki karar merci değil de kararı uygulayan bir adam olmalı.Köpeğin boynundaki tasmayı çıkartırsan bir daha zor takarsın misali Sakazuki ileride kutsallar ve gorosei ile tamamen ter düşüp Denizci kurumunu hükümetten bağımsız bir kuruluşa dönüştüreceğini düşünüyorum.

Bölüm sonu canavarlarından bazıları olacaklar.
5 tanesi yaşlılar diye yanlarına biraz Amiral alsın, 4 Yonko'yu alırlar. Kolay değil WG'yi yıkmak.:a:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık