Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beş Kadim'in Seviyesi

Gorosei Hakkında Tahminleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    252

Birleşmiş milletlerin 5 daimi üyesini temsil ettiklerine dair tahminler vardı. Kafası yaralı olan tip olarak Gorbaçov zaten. Ona rus desek, sarışın abi fransız, bukleli olan ingiliz, uzun sakal bıyıklı amerikan, kılıçlı çinliyi temsil ediyor olabilir. Marine, amerikan deniz piyadelerini temsil ediyor zaten. Bu durumda amerika ve birleşmiş milletlere dünyanın başkaldırısını anlatıyor Oda efendi gizlice ;)
Teorisi vardı zaten.Unutmuşum eklemeyi. @kuroashi.no.sanji1993 Resimleride eklemiş zatn.

BM 5 daimi üyesi gibilerdir. Marijoes'ta bulunan 19 ailenin en güçlü 5'ine mensupturlar. Dövüş yetenekleri ve politik zekaları oldukça yüksektir muhtemelen.

Ütopik şeytan meyvelerine, haki gücüne ve lanetli kılıca sahip 5'li.
Sarışın zaman meyvesine sahip olabilir.

Bu 5'linin 1 krala hizmet ettiğine de inanıyorum. Aralarında çok büyük güç farkı olan biri bunların başında. Bunun dışında 5 lının hepsinin aynı anda oturduğu bir sahne yok. Bu güç veya statü farkı mı yoksa meyve kullanıp, kullanmama farkı mı bilemiyorum.

Genclesmenin yolunu arıyorlar. Bunu da bonney ile sağlayacaklar. Bence yaşları çok büyük. Rogerdan öncesi bunların dönemiydi. Bence mevcut one piece dünyasını bunlar şekillendirdi.

Dünyanın en iyi kılıçlarını yapan ve onları lanetleyen bir kılıç ustası. Ryuumadan sonraki en iyi kilicustasi da çıkarsa on numara olur. Genç hali ryumadan da güçlüyse tarihin en iyi kılıç ustasını da zoro indirdi mi bu iş tamam.

Şeytan meyvelerini üreten bir adam. Ya da ilk şeytan meyvesi yiyen adam.

6 stili bulan adam.

Hakiyi keşfeden adam. Sonuçta bu hakiyi illa birisi fark edip insanlara öğretti herhal.

Digerine bir şey bulamadım :)
Bleach, ruh kralı muhafızları :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık