Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Killer

Kim Kazanır ?

• Bartolomeo

• Killer

• Berabere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Arkadaşlar killer diyorsunuzda neye göre killer neye göre bartolomeo ?

Benim görüşüm barto defansı olabıldıgı gıbı aynı sekılde saldırı ıcınde kalkanı kullanabılıyor. Meyve farkından barto acık ara alır

Killer tek atar veya Barto bariyerin içinde saklanır. Killerde aç kalarak ölmesini bekler.

Keşke aynı şeyi Kaido vs WB konusuna da yazsaydın keza Killer'ı daha çok iş başında gördük. Karakter tanıtımı yapıldı yeteneği az da olsa gösterildi neler yapabileceğini az çok kestirebilir herkes, sadece teknikleri bilemeyebiliriz.
Kaido hakkında bir şeyler gördük birader, illaki ekşın mı görmen lazım?
Kaido hakkında gördüklerimiz:
1- Dünyanın en güçlü canlısı
2- 3 Korsan Tayfası vs 1
3- Adamın birini tek vuruşla başka adaya uçurdu.
4- Kafalama gökyüzünden düştü fakat üstünde çizik bile yoktu.
Ben buna görülmüş derim.

Geçti ama Luffy ile aynı jenerasyon süpernova değiller. Misal Cavendish,Luffy'den önce süpernova olarak anılmış ama Luffy ve 11 süpernovanın ünü daha fazla diye çekemiyordu.

Keşke aynı şeyi Kaido vs WB konusuna da yazsaydın keza Killer'ı daha çok iş başında gördük. Karakter tanıtımı yapıldı yeteneği az da olsa gösterildi neler yapabileceğini az çok kestirebilir herkes, sadece teknikleri bilemeyebiliriz.
Kaido hakkında gördüklerimiz Killer'dan gördüklerimizden çok daha fazla.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kısmı bulamadım. Atarsan sevinirim. Wikia'da manga 706 diye geçiyor ama orda süpernova ifadesi yok.

@Smoker 11 süpernova haricinde diğer çaylaklar için süpernova ifadesi geçti mi hiç? Mesela Bartolomeo gibi.
Her jenerasyonun süpernovaları farklılık gösteriyor. Mesela Cariboo ve kardeşi Coriboo, yeni jenerasyonun süpernovaları olarak geçer. Bartolomeo da bu sınıfa giriyor. Süpernova tanımlaması çaylak bir korsan olup da, yüz milyon berryden fazla ödül alanlar için kullanılıyor. Ancak bazen yeni ortaya çıkan ve kısa sürede adını duyurup, büyük işler yapan korsanlar için de bu tanımlama kullanılıyor. Örneğin Teach daha sonradan süpernova klasmanında sayıldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık