Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Killer

Kim Kazanır ?

• Bartolomeo

• Killer

• Berabere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bence de oyle ama dedi ya kirilmaz bariyerim merak ettim
Mangaka'nın hiç bir meyeve ya da karaktere böylesine handikaplı bir güç vereceğini sanmıyorum. Diyelim ki aşılmaz bir bariyer ve o bariyeri imparatorlar da aşamıyor, tabii ki o gücü kullanabildiği süre zarfında... hiç açığı olmasa bile Law'ın meyvesi gibi sınırlı bir güç olma ihtimali hayli yüksek.

İlk barto dedim ama Killer'in nova olduğunu hatırladım unutmuşum biraz seriyi. :D

Killer hakkında diyebileceğimiz şey Kid'in seviyesine bağlı. Kid, Luffy'ye rakip olabileceklerdense Killer derim. 800'lü bölümlere girmeden önce bana sorsanız tartışmasız Kid Luffy'nin çağdaşlarından olan rakibidir derdim. Bir kere tayfasında nova var adamın. Tayfasında nova olan kim var ki başka? Luffy var bir de KK olacak adam işte. Çeşitli işlere girişmiş, Big Mom'ın gemisini batırmış falan filan. Ama son bölümlerle işler değişti. Kid Kaido'ya meze oldu. Rakip olacak olsa sonuna kadar ballı ilerlerdi Kid. Bir de üstüne üstlük Urouge'nin başarısına karşı Kid'in kol verişi var.

Neyse uzatıp vs konusundan uzaklaşmayayım. Durum biraz Kid'e de bağlı olsa da nova novadır diyorum ben.

İlk barto dedim ama Killer'in nova olduğunu hatırladım unutmuşum biraz seriyi. :D

Killer hakkında diyebileceğimiz şey Kid'in seviyesine bağlı. Kid, Luffy'ye rakip olabileceklerdense Killer derim. 800'lü bölümlere girmeden önce bana sorsanız tartışmasız Kid Luffy'nin çağdaşlarından olan rakibidir derdim. Bir kere tayfasında nova var adamın. Tayfasında nova olan kim var ki başka? Luffy var bir de KK olacak adam işte. Çeşitli işlere girişmiş, Big Mom'ın gemisini batırmış falan filan. Ama son bölümlerle işler değişti. Kid Kaido'ya meze oldu. Rakip olacak olsa sonuna kadar ballı ilerlerdi Kid. Bir de üstüne üstlük Urouge'nin başarısına karşı Kid'in kol verişi var.

Neyse uzatıp vs konusundan uzaklaşmayayım. Durum biraz Kid'e de bağlı olsa da nova novadır diyorum ben.
Bartolomeo'da bir nova sadece sene farkı var. Ödülleri Killer ile denk artıyor geçmiş ve güncelleri aynı.

luffysam

Bartonun bariyeri kırılmaz. Fakat kaidou vurdu mu geriye iter diye düşünüyorum. Yani kirilmasa da barto bariyeri sabit tutamaz gibi me geliyor.

Yonkoular herşeye zarar verecek diye bir şey yok. Wbnin depremi marinefordda celik duvarı aşamadı.

Bartonun bariyeri elmas kairoseki seviyesine yakın bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık