Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bartolomeo vs. Killer

Kim Kazanır ?

• Bartolomeo

• Killer

• Berabere

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aslında haklısın. Seviye olarak bakarsak Killer kesinlikle Barto'yu net olarak aşıyor ama Oda bize bir şeyin cevabını vermedi henüz. Barto'nun bariyeri parçalanıyor mu? Yani Barto en kötü ihtimalle kendini bariyerin içine alsa kim ne yapabilir bu adama? Çok sıkıntılı bir meyvesi var adamın.

Edit: Killer'ın bir şeyini görmeye gerek yok arkadaşlar. Önemli bir nova olduğunu bilmemiz yeterli.
Belli bir kuvveti aşınca kırılır bariyer. Basit bir mantık. Mutlak savunma diye bir şey yoktur. Burada düşüneceğimiz tek şey belki; Killer o bariyeri aşabilir mi, olabilir. Bunun için de şöyle bir mantık kuruyorum: Killer bariyeri aşamasa dahi, Barto kendini bariyer içine alıp öylece bekleyecekse ben galibiyeti Killer'a yazarım. Benim için kaçmaktan farkı yok. Eğer Barto Killer'a saldırırsa, o zaman da açık verecektir. Yine Killer alır.

Ayrıca kendini bariyer içine alıp beklese dahi bunun yorgunluğu vs. var. Her türlü Killer alır yani. :D

Belli bir kuvveti aşınca kırılır bariyer. Basit bir mantık. Mutlak savunma diye bir şey yoktur. Burada düşüneceğimiz tek şey belki; Killer o bariyeri aşabilir mi, olabilir. Bunun için de şöyle bir mantık kuruyorum: Killer bariyeri aşamasa dahi, Barto kendini bariyer içine alıp öylece bekleyecekse ben galibiyeti Killer'a yazarım. Benim için kaçmaktan farkı yok. Eğer Barto Killer'a saldırırsa, o zaman da açık verecektir. Yine Killer alır.

Ayrıca kendini bariyer içine alıp beklese dahi bunun yorgunluğu vs. var. Her türlü Killer alır yani. :D
Barto'nun yenme ihtimali zaten yok ama bariyer içinde kalmasını yenilgi olarak düşünmemiştim ben. O da olur. :/ Meyvenin adı bariyer olunca ister istemez anormal bir sağlamlık bekliyorum ben. Killer'ı geçtim onun ağababası bile yapamayabilir bu işi. :D Bir de bazı meyveler mutlak güç ne yazık ki. Mesela Sugar seni oyuncağa çevirdi mi bitti o iş. Sugar istemedikçe ya da bilincini kaybetmedikçe hayatta kurtulamazsın o durumdan. :S

Neyse, benimki biraz gereksiz tartışma oldu zaten. OP'ta seviyeler önemli. Mangaka bu dövüşü çizerse ne yapar ne eder Killer'ı galip olarak çıkartır. :/

Barto'nun yenme ihtimali zaten yok ama bariyer içinde kalmasını yenilgi olarak düşünmemiştim ben. O da olur. :/ Meyvenin adı bariyer olunca ister istemez anormal bir sağlamlık bekliyorum ben. Killer'ı geçtim onun ağababası bile yapamayabilir bu işi. :D Bir de bazı meyveler mutlak güç ne yazık ki. Mesela Sugar seni oyuncağa çevirdi mi bitti o iş. Sugar istemedikçe ya da bilincini kaybetmedikçe hayatta kurtulamazsın o durumdan. :S

Neyse, benimki biraz gereksiz tartışma oldu zaten. OP'ta seviyeler önemli. Mangaka bu dövüşü çizerse ne yapar ne eder Killer'ı galip olarak çıkartır. :/
Mesela Pica'nın yumruğu karşısında bariyerinin işe yaramayacağını söylüyordu sanırım. Bunda alan mı etkili yoksa kuvvet mi, onu bilmiyorum tabi. Sugar mutlak ama onu uygulaması problem. Herkes önüne yatıp da dokunmasını beklemez sonuçta. :D

Son yazdığına %100 katılıyorum.

Bellamy bile çözmüştü Bartonun olayını son anda. Büyük ihtimal ufak bir hilesi var meyvesinin. İnceyi anlarsan aşabilirsin diye düşünüyorum ben. Killer seviye olarak üstün. Süpernova kendisi. Dengi Sanjidir diye düşünüyorum.

Mesela Pica'nın yumruğu karşısında bariyerinin işe yaramayacağını söylüyordu sanırım. Bunda alan mı etkili yoksa kuvvet mi, onu bilmiyorum tabi. Sugar mutlak ama onu uygulaması problem. Herkes önüne yatıp da dokunmasını beklemez sonuçta. :D

Son yazdığına %100 katılıyorum.
Güç değil de büyüklükle alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse kazanan Killer deyip kaçayım ben. :/

Ha bu arada bu Killer da fena bir şey çıkacak beyler. Zoro'nun karşısına dikilecek ve çok sağlam dövüşecektir. Hiç şüpheniz olmasın derim.

Bir kaç ekleme yapmak isterim.

Killer ünlendiği senenin Supernovasıydı evet ama bartolomeo'da kendi zamanının en başa belalarından.. bu unvan o yıl çok fazla baş belası vardı diye verildi killer ve diğerlerine.

Bartolomeo bariyeri sadece savunma olarak değil saldırı yapmak için de kullanabiliyor.. Hatta yumruğunu bariyer ile kaplayabiliyor veya bariyeri iterek vurabiliyor.

Bariyerin gücü konusunda hatırladığım Pika saldırırken bariyer yapsana dediklerinde bu saldırıya bariyerim dayanamaz benzeri bir şey söylemiş olabilir diye hatırlıyorum..

Killer alır.Cavendish Barto'dan güçlüdür ama o bile Zoro etmiyor.Killer en az Cavendish yada Hakuba kadar güçlüdür muhtemelen.Tabii kontrollü şekilde.Bariyeri aşarsa kesin kazanır onun da herhalde bir yolunu bulur.Barto saldıramaz sadece savunma yapabilir karşısında.Bariyerinin belli bir büyüklüğü var.Ayrıca teması kurarsan Barto ile araya bariyer sokamıyor.Bellamy bunu farketmişti.Raket gibi de uzuyordu mesela.Öyle devasa bir bariyer değil sınırları var.Pica gibi dev yumrukları karşılayamaz tamamen.Ama ne kadar güçlü yumruk karşılayacağı kısmı da muamma.

Güç değil de büyüklükle alakalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Neyse kazanan Killer deyip kaçayım ben. :/

Ha bu arada bu Killer da fena bir şey çıkacak beyler. Zoro'nun karşısına dikilecek ve çok sağlam dövüşecektir. Hiç şüpheniz olmasın derim.

Aslında Shanks için kurulan ittifakta 4 nova vardı zaten.Az bir sayı değil.Kaido için şimdi gittiklerinde ise en az 6 hatta Drake de katılırsa 7 olacak gibi.7 tanesiyle anca düşecek Kaido vay hayvan vay. :D

Aslında Shanks için kurulan ittifakta 4 nova vardı zaten.Az bir sayı değil.Kaido için şimdi gittiklerinde ise en az 6 hatta Drake de katılırsa 7 olacak gibi.7 tanesiyle anca düşecek Kaido vay hayvan vay. :D
Sorma. :D Bildiğin örümcek vs karınca gibi olacak bu da. Haşereler güçlerini birleştirip büyük av partisi düzenleyecekler. :/

Barto saldıramaz sadece savunma yapabilir karşısında.Bariyerinin büyüklüğü var
Savunma ağırlıklı bir meyvesi olmasına rağmen aslında Bartolomeo güzel saldırılar yapabilir. Özellikle bariyerine şekil verebilmesi güzel bir avantaj, bence istediği cismi yapabilir kılıç v.b. daha önce saldırı amaçlı yumruğunun kaplanmasını görmüştük ve bariyeri iterek çarpmasınıda sağlayabiliyor aslında düşündüğümüz kadar boş bir meyve değil bence.. Özellikle nihai savaşta en işe arar kişi o olacaktır düşüncesindeyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık