Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aynalar. +18 konu

Çok önceden bunu üç buçuk atarak denemiştim. Hiç bir şey görmedim. Ayna dediğin ışık geçirmeyen camdır. Ne sırrı olacak.

Yanlış Şeylerden korkuluyor :) Gerçekte var oldukları ve bizlere göre çok üstün yetenekleri olduğu kesin fakat düşündüğünüz kadar zeki değiller ve onları görmenin yol yordamı bu olduğunu zaten düşünmüyorum.

Hz. Süleyman emrinde cinleri çalıştırdığını herkes bilir.

Kuran dan Bir ayetin meali şu şekilde

“ Süleyman‘ın ölümüne hükmetti*ğimiz zaman, ancak değneğini yiyen kurt onun ölümünü cinlere fark ettirdi. 0 ölü olarak yere düşünce, ortaya çıktı ki, şayet cinler gaybı bilmiş olsalardı alçak düşüren bir azab içinde kalmaz*lardı.”(Sebe/14)

Hz. Sülayman bir yerde durup cinleri kontrol ederken vefat etmiş ve bu sırada değneğine yaslanık duruyormuş. Bir kurt değneği içten yemeye başlamış değnek dayanamayıp kırılınca düşen Hz. Süleymanın öldüğünü o zaman fark etmiş cinler. Bir Tahta kurdunun bir tahtayı yemesi çook yavaş bir süreçtir ve bu zaman diliminde fark edememiş bile cinler. Yani öyle çok zeki yaratıklar ve ya korkulması gereken cinsten değiller.

son bir şey yazacaktım ama kimseye Akıl hocalığı yapmaya gerek yok herkes kendi sonucunu çıkartır kendine göre ama sitede benim kasdettiğimi anlayacak pek insan olduğunu düşünmüyorum. Bu varsayım zeka ile değil düşünce tarzı ile alakalı bir durum...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık