Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aynalar. +18 konu

Valla aynayla alakası yok ama. Bir anımı anlatayım. Ankarada akrabalarımın yanında kalırken gerçekleşti olay. Saat 2 mi 3 mü neydi. Herkes yatmaya gitti işte. Bir oda çok geniş olduğundan 2'ye bölmüşler. Birinde ben diğerinde kuzen yatıyordu. Kuzenin lanet bir gece lambası vardı ve buzlu camdan yüzüme onun ışığı yansıdığından uyuyamıyordum. Sonra cama gözüm takılı kalmış. Bir anda siyah bir şeyin geçtiğini gördüm. Başta kuzen zannettim ama hiçbir ses yoktu. 1-2 saniye sonra tekrar geçti. Çok hızlı hareket ediyordu. Bir orda bir burda bir gölge vardı. Bayağı tırstım tabi. ( Altıma sıçacam :D ) Sonra kapının yanına gittim ve kuzene seslendim ses seda yok. Bir anlık cesaret ile kapıyı açtım. Açtığımda gördüğüm şeyi hayatım boyunca unutamayacağım. Bizimki terlemiş camı açmış. Rüzgardan perde havalanıp bir oyana bir buyana gidiyormuş. Onun gölgesiymiş yansıyanda. Ertesi gece intikamı mı aldım tabi :D

Roronoa Zoro

İsim vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama bi anda kendimi frmtr garip olaylar bölümünde zannettim :D Beherit ban pleaseee:agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık