Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    114
Nasıl kaşif değil? Kaşif olarak geçmediği tek bir yazı bile hatırlamıyorum. Seni mi kıracağım hadi olmasın.. Ama etrafta insanlar var diye hiç mi keşfedilmeyecek yer yok sanıyor bu geri zekalı?
Ya zaten bakma o sebebe, mantıklı değil. Olması da gerekmiyor benim için. Adam bildiğin psikopat. Delidir ne yapsa yeridir misali şu anki durum. Eren'in kişiliğinde hep bir uçarılık yan vardı. Mangaka bunu ara sıra belli ediyordu. Ben Eren'i desteklemiyorum fakat sonunda ana karakter kötü ve kötülüğünün elle tutulur bir sebebi olmaması okuma hevesimi arttırıyor.
Belli bir sebebi olanlar sıradan kötüler mesela Madara; tanrı olmayı isteyen psikopatlar mesela Aizen; hayallerinin suya düşmesi sebebiyle yıkım yapanlar ağır psikopatlar Eren. Böyle bir karakterin hikayesini daha önce hiç okumadım.

Üye silindi 1004

Ya zaten bakma o sebebe, mantıklı değil. Olması da gerekmiyor benim için. Adam bildiğin psikopat. Delidir ne yapsa yeridir misali şu anki durum. Eren'in kişiliğinde hep bir uçarılık yan vardı. Mangaka bunu ara sıra belli ediyordu. Ben Eren'i desteklemiyorum fakat sonunda ana karakter kötü ve kötülüğünün elle tutulur bir sebebi olmaması okuma hevesimi arttırıyor.
Belli bir sebebi olanlar sıradan kötüler mesela Madara; tanrı olmayı isteyen psikopatlar mesela Aizen; hayallerinin suya düşmesi sebebiyle yıkım yapanlar ağır psikopatlar Eren. Böyle bir karakterin hikayesini daha önce hiç okumadım.
Deli gibi de gelmiyor sıkıntı orada. Cidden deli olsa zaten deli derim ben bu adama kabul ederim. Deli gibi de değil bi garip deliye vuruyor gibi kendini haklı göstermek için. Evet Eren gibisi gelmedi daha önce çünkü hiçbir mangaka karakterini bu kadar denyo ve iğrenç bir hale sokmadı.

Güzel bir yazı olmuş. İnsanlığın birbiri ile savaşma hevesi manganın başından beri çok belli ediliyordu zaten ve şuanda da Eren'in katliamının göstermelik sebebi bu. Fakat ben insanlar böyle, değişmezler bu yüzden alayını kes kurgusunu beğenmedim. Manganın sonuna birkaç bölüm kalmıştır muhtemelen. Bu saatten sonra ya Eren alayını öldürecek yada birisi Eren'i öldürecek. Ee Eren ölünce de bu zulme uğrayan adamlar bu sefer yine milletin içinden geçecek. Final olmadan konuşmak doğru olmaz ama iki şonuçta benim hoşuma gitmiyor.

Reiner ve Gabi bir türlü ölmediği için ara vermiştim buna çok önce. Son yorumlara baktım da Eren birilerini katlediyormuş sanırım. Reiner ve Gabi sümsükleri hala yaşıyor mu bu seride?

Kurguyu beğenmiş olmanız Ergen'in soykırımcı bir gerizekalı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Mangaka klişe bir şey yazsın demedik ki. Yazdığı karakter iğrenç biri dedik.

Aylık çıkan seriyi ara vererek okuyunca kaçırılan çok nokta oluyor bitse de son arcı ardı ardına okusam. Mangaka vurucu bir son yapacak o belli ama hazır bu işe girişmişken elini korkak alıştırmasına gerek yok. Eren gerçekten öldürsün bütün insanları. Sonra dönsün halkının hafızaya reset atsın büyü yapsın ayar çeksin işte. Finalde Eren gibi hiçbir insanın yaşamadığı keşfedilip loot yapılacak yeni mapların hayalini kuran bencil veletleri görelim. Hatta bu direkt Eren'in çocuğu olsun ve son. Bu süreçte Mikasa hariç Eren'i durdurmak isteyen herkes de ölsün tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık