Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Ben beğenmedim bu manganın gittiği yeri. Sonunda ne olacak mesela. Eren'i mi indirecekler? Nasıl öldürecekler bu kadar güçlü iken. Veya Eren alayını gebertecek mi? Peki bu neyi anlatmış olacak. Psikopat kuduz köpeklere güç verilmemesi gerektiğini mi? Sevmedim.

Yahu kurgu olarak iyi zaten. Kurgusu iyi olduğu için soykırımcı bir şerefsizi mi övelim? xd

Üzgünüm, ama Hitler ile arasında fark yok.

Kurgu olduğu için övmekle niye sıkıntımız olsun ki? Xoş nefret de edebiliriz pekala.
Cidden Eren'e ve yaptıklarına sempati duymak hoş değil. Eskiden vatan millet nidasıyla yine kabul edilebilir gibiydi. Daha doğrusu en azından insan arada kalıyor. Artık öyle bi durum da yok. Mangaka bile empati beslememizi istemiyor Eren karşı adam katil diye özellikle belirtmiş. Gerçi Kutsal Ejder seven adam da var yani çok da şey etmiyorum artık. Hitler bile Eren'den iyidir en azından motivasyonu yine IRKIM falan. Irkını s... O ayrı bir konu ama... "Armin'le seks yapamayacağım çünkü etrafta insanlar" gördüğüm en iğrenç ve aptal motivasyon. Zırdeli bir manyağın teki Eren, gözü dönmüş.

Aynısı yapardım ama, insanların sempati duymasını istemezdim anasına avradına küfür etsinler isterdim. Soykırım yapan bir aptalı sevmek tümüyle problematik.
niye problematik olsun yaw. Miss gibi kurgu ve cesur bir iş var önümüzde. Tertemiz deliyi oynuyor çocuk. Bu xali için bile sevilir aslında.

Ben beğenmedim bu manganın gittiği yeri. Sonunda ne olacak mesela. Eren'i mi indirecekler? Nasıl öldürecekler bu kadar güçlü iken. Veya Eren alayını gebertecek mi? Peki bu neyi anlatmış olacak. Psikopat kuduz köpeklere güç verilmemesi gerektiğini mi? Sevmedim.
Bak şurada güzel bir yazı var; https://kahramanbaykus.com/shingeki-no-kyojin-ne-anlatiyor-siddet-insan-dogasi-ve-erenin-kisiligi/

Kurgu olduğu için övmekle niye sıkıntımız olsun ki? Xoş nefret de edebiliriz pekala.

niye problematik olsun yaw. Miss gibi kurgu ve cesur bir iş var önümüzde. Tertemiz deliyi oynuyor çocuk. Bu xali için bile sevilir aslında.
Ben daha serinin başında sevmedim bu deliyi. :bilmem:

Eren artık bir yıkıktır. Yani ben zaten Eren’in, Marley de ki puştları affetmesini hiç istemedim. Onlara koyup geçmesi lazımdı ama sadece onlara. Şu yaptığı tamamen manyaklık başka bir şey değil. İyi ile kötüyü ayırt edemiyor herif artık. He kurgu olarak farklı bir yol mu? Evet. Ama aynı kurgu yüzünden yine Eren’e sövülmesi lazım bence. Zaten okuduğumuz serilerde ki karakterleri “Sevmemizi ya da nefret etmemizi” sağlayan şey kurgusu değil mi? Yani seriyi bu kurgu için övebiliriz ama karakteri de aynı kurgu yüzünden gömeriz. Tabi herkesin kendi zevki. Mesela ben daha düne kadar “Yürüyedur Eren reyiz” diyordum ama bu kadar manyaklık beklemiyordum yani jsjsjjs

Eren artık bir yıkıktır. Yani ben zaten Eren’in, Marley de ki puştları affetmesini hiç istemedim. Onlara koyup geçmesi lazımdı ama sadece onlara. Şu yaptığı tamamen manyaklık başka bir şey değil. İyi ile kötüyü ayırt edemiyor herif artık. He kurgu olarak farklı bir yol mu? Evet. Ama aynı kurgu yüzünden yine Eren’e sövülmesi lazım bence. Zaten okuduğumuz serilerde ki karakterleri “Sevmemizi ya da nefret etmemizi” sağlayan şey kurgusu değil mi? Yani seriyi bu kurgu için övebiliriz ama karakteri de aynı kurgu yüzünden gömeriz. Tabi herkesin kendi zevki. Mesela ben daha düne kadar “Yürüyedur Eren reyiz” diyordum ama bu kadar manyaklık beklemiyordum yani jsjsjjs
Bu ayın bölümü mü geldi neler oluyor. Aydan aya oluyor kaçırıyorum genelde. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık