Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
@Crowley
Eren'in annesini yiyen dev, Eren'in üvey annesi. Yani babasının önceki eşi ve Canavar dev Zeke'nin annesi. Sonuç olarak Zeke ve Eren üvey kardeşler.

En son Armin ile Erwin arasında seçim yapacaklardı iğne konusunda.

Bu tarz şeyler ilgimi çekmiyor artık, devler dövüşü falan. Hikayesel açıdan bir gelişme, şok edecek bir bilgi var mı?
Zaten diğer devlerin gücünü almak için onları yemesi gerekiyor önce :D
Marley diye bir ülke var ordusunda devler var bu Rainer Berthold Anie falan onların adamı kurucu devi almak için sızıyorlar surların içine. Kurucu dev diğer bütün devlere hükmedebiliyor ve Erenin babası saldırgan devin gücüne sahipken kurucu devi ele geçiriyor. Kendisini de Erene yedirtip 2 dev gücünü de ona aktarıyor. Dış dünya ile ilgili gerçekleri öğrenen Eren Marley'e sızıp koca şehri dümdüz ediyor 2 tane daha dev yiyip onların da gücünü alıyor. O bölümler çok iyiydi resmen ülkeyi deviriyorlardı bir saldırıyla. Bu arada o koca maymun yani Zeke Erenin bir babadan olma ağabeyi ve beraber dünyanın ağzına s.çmaya karar verdiler orada kaldık en son:sapkali:

Gercekten erwin öldükten sonra seri bambaska bir hale dönüștü. Seride en cok sevdigim iki karakterden biriydi digeri de levi. Ama erwin ölünce nedense levi karakteri bosluga düștü, onu takip etmek icin hayatini bile verebilecek bir karakter onun ölümünden sonra amacını kaybetmis gibi geldi bana. Erwin karizmatik ve akilli bir liderdi, armin veledinin yerine erwinin hayatini takas etmek cok sacmaydi gercekten. Hele bunu levinin gözünün onunde yapmalari benim icin herseyi bitirdi. bize gosterilen levi asla erwinin ölmesine izin vermezdi.
Kesinlikle katılıyorum Levi'nin buna izin vermesi saçmalıktı. Bu arada Erwin dev gücünü elde etseydi kolu çıkar mıydı tekrar ?

Kesinlikle katılıyorum Levi'nin buna izin vermesi saçmalıktı. Bu arada Erwin dev gücünü elde etseydi kolu çıkar mıydı tekrar ?
Böyle bir benzer olay gecti mi hatirlayamadim, biz hep dev formundayken aldiklari yaralarin iyilestigini gördük ama insanken aldiklari yaralar da iyilisiyordur. Kolu büyük ihtimal cikacakti. Armin mesela büyük devin sıcakligi ile kavrulmus kemikleri gozükuyordu nerdeyse o iyilesiyorsa bence erwinin koluda tekrardan cikardi.

3 olmasın o. :D 1 devi yedi sadece.
Çenesi sağlam olanı yemedi mi ekstra bide yanlış hatırlıyor olabilirim tabi hatta dur gidip okuyayım :D

Böyle bir benzer olay gecti mi hatirlayamadim, biz hep dev formundayken aldiklari yaralarin iyilestigini gördük ama insanken aldiklari yaralar da iyilisiyordur. Kolu büyük ihtimal cikacakti. Armin mesela büyük devin sıcakligi ile kavrulmus kemikleri gozükuyordu nerdeyse o iyilesiyorsa bence erwinin koluda tekrardan cikardi.
Bence de çıkacaktı Erwin tam takım hizmete hazır olacaktı büyük mallık yaptılar gerçekten.

Bazi arkadaslar yanliş düşünüyor bu anime de benimde sevdiğim ikinci karakter Ervin ama maalesef amacina ulaştı. O kadar ölümün ardirdan devam edecek yeni amaclar edinecek bir insan yok maalesef.Ben Ervine hak veriyorum yerinde olsaydim ayni karari alirdim. Şöyle düşünün Beyaz sakalın Ace'in ölümünden sonra geri çekilip yaşadığını.

Bazi arkadaslar yanliş düşünüyor bu anime de benimde sevdiğim ikinci karakter Ervin ama maalesef amacina ulaştı. O kadar ölümün ardirdan devam edecek yeni amaclar edinecek bir insan yok maalesef.Ben Ervine hak veriyorum yerinde olsaydim ayni karari alirdim. Şöyle düşünün Beyaz sakalın Ace'in ölümünden sonra geri çekilip yaşadığını.
Beyazsakal'da durum farklı Ace'i kurtardıktan sonra da ölecekti o. Ace'i kurtardıktan sonra tayfası yani ailesi kaçabilsin diye başından kendini feda etme niyetiyle gelmiş. Erwin olayı ondan farklı bence. Mantıken bakarsan Armin Erwinden daha zeki olabilir ama Liderlik vasfı da çok önemli. Neyse zaten Erwin geri dönmeyecek Zeke planını uygulayacak Marley yıkılacak. Erwin dış dünya ile ilgili gerçeği öğrenemeden gitti diye üzülüyorum ben yoksa Armin Mikasa Eren serinin sac ayakları tabi ki Armin yaşayacak ama bu kararı Levi'nin vermesi enteresan oldu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık