Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Erwinsiz tadı tuzu yok bu manganın.İçindeki devden başka hiç bir vasfı olmayan,sürekli birilerinin yürü oğlum yürü yavrum diyerek bu günlere getirdiği,uğruna yüzlerce can verilmiş ama kendisi bu canlara sırtını dönerek aptalca bir hayal yüzünden koskoca Erwin Tayçoya sırtını dönmüş Eren denen andavalın birisine rezil rüsva olmuş bir keşif birliği var şu an karşımızda.Erwin bu günleri görseydi kahrolurdu be.Yazık size.

Yeni bolumde ackermanlarin boyle bir sirri oldugunu bilmiyordum. Mikasanin erene olan iliskisi duygusal olmadigi ve cok degisik bir sey ortaya cikti.ve yeni eren cok .,....................sert bayagi sertlesmis...

-Eren mükemmel bir karakter oldu şu an.
-Mikasa'ya birinin artık gerçekleri açıklaması gerekiyordu. Erenin de dediği gibi kendisi sırf kanında birilerini koruma iç güdüsü olduğu için kendini Eren'e aşık sanıyordu. Armin'i durdurması bunun en büyük kanıtlarından.
-Levi'nin bütün hayatı PTSD'ye dönüştü cidden acıyorum. Eren veya Zeke'nin kellesini almadan sakinleşmez gibi ama Levi hiçbir Shifter'ı öldüremiyor.

Son olarak YEAGARİSTLER AYAKLAN!!!!

Bölüm harikaydı.Bu Zeke denen piçin aslında Eren ve ülkesine en çok zarar veren kişi olması ve bunu Levi nin anlaması iyiydi.Zaten anlamıştım Marley ile olan savaşta Zeke nin hiç bir şey yapmadan teslim olması ve hatta Marley komutanlarını feda etmesini baya garipsemiştim.

İşte özlediğimiz manga geri döndü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık