Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Erwin Fanclub açın en iyisi.
Erwin gerçekleri öğrenseydi ne yapardı acaba? Özgürlük adına savaşa girer miydi şimdiki gibi, yoksa milletinin geçmişi sebebiyle aday savunma pozisyonunda mı kalırdı? Kanımca yapacağı şey dev güçlerini ele geçirip marleydeki eldianları özgür kılmak olurdu ancak Zeke'nin planı daha çok marleyin kökünü kazımak gibi.

Erwin Fanclub açın en iyisi.
Erwin gerçekleri öğrenseydi ne yapardı acaba? Özgürlük adına savaşa girer miydi şimdiki gibi, yoksa milletinin geçmişi sebebiyle aday savunma pozisyonunda mı kalırdı? Kanımca yapacağı şey dev güçlerini ele geçirip marleydeki eldianları özgür kılmak olurdu ancak Zeke'nin planı daha çok marleyin kökünü kazımak gibi.
Zeke'ye güvenemiyoruz ama. Erwinlere kayayla saldırırken pek bir iştahlı idi. Sizlerden bir halt olmaz, öğrenemediniz gitti modundaydı.

Zeke şahıslardan sıyrılmış artık kalan ömründe tek hedefi dünyayı değiştirmek Marley'e beslediği kini biz anlayamayız nasıl bir psikopatsın sen ya da dahisin ki marley askerlerine aileni kurban verip böyle bir plan yapıyorsun Erwin adamdır, liderdir ama Zeke tanımlanamamış bambaşka bir şeydir

Seriye karşı olan ilgimi kaybettim. Beni seriye tekrar cekebilecek, okumam için heyecanlandıracak büyük bir spoiler verebilir misiniz?

@Crowley mangada nerede bıraktın? En son neler oldu kaldığın yerde?
En son Armin ile Erwin arasında seçim yapacaklardı iğne konusunda.

Eren dış dünyaya açılıp binlerce kişiyi katletti üstüne 2 dev gücü daha aldı artık 4 devin gücüne sahip
Bu tarz şeyler ilgimi çekmiyor artık, devler dövüşü falan. Hikayesel açıdan bir gelişme, şok edecek bir bilgi var mı?

Gercekten erwin öldükten sonra seri bambaska bir hale dönüștü. Seride en cok sevdigim iki karakterden biriydi digeri de levi. Ama erwin ölünce nedense levi karakteri bosluga düștü, onu takip etmek icin hayatini bile verebilecek bir karakter onun ölümünden sonra amacını kaybetmis gibi geldi bana. Erwin karizmatik ve akilli bir liderdi, armin veledinin yerine erwinin hayatini takas etmek cok sacmaydi gercekten. Hele bunu levinin gözünün onunde yapmalari benim icin herseyi bitirdi. bize gosterilen levi asla erwinin ölmesine izin vermezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık