Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Üye silindi 1004

O olay ilginç ya. Ama Big Mom'un metabolizma tuhaf, bizlerinkiyle bir değil. İşe yaramaz bence.
Zirve meyvelerden birini yanlışlıkla aldı öyle ya. Baya şaşırmıştım o sahneye ben. Eğer o mümkünse etten bi ısırık alarak da meyvenin geçmesi lazım bence. Öyle değilse bile dev karakterler çok şanslı. İnsan meyve kullanıcılarını yiyerek meyve sahini olabilirler gibi.

Zirve meyvelerden birini yanlışlıkla aldı öyle ya. Baya şaşırmıştım o sahneye ben. Eğer o mümkünse etten bi ısırık alarak da meyvenin geçmesi lazım bence. Öyle değilse bile dev karakterler çok şanslı. İnsan meyve kullanıcılarını yiyerek meyve sahini olabilirler gibi.
Yav arkadaş garip gurup tespitler yapıp duruyorsun :D önce çocuk yapma meselesi şimdi de insandan ısırık almalar filan :D o kadar şeapmamak lazım bence :) takılıyorum bu arada :oops:

Yav arkadaş garip gurup tespitler yapıp duruyorsun :D önce çocuk yapma meselesi şimdi de insandan ısırık almalar filan :D o kadar şeapmamak lazım bence :) takılıyorum bu arada :oops:
Bence çok doğru noktalara parmak basmış Yubashiri. Bunlar serideki gizemlerden bir kaçı. Neptune ve Otohime nasıl çocuk yapmış açıklanmalı.

Üye silindi 1004

Bence çok doğru noktalara parmak basmış Yubashiri. Bunlar serideki gizemlerden bir kaçı. Neptune ve Otohime nasıl çocuk yapmış açıklanmalı.
Yani insan etinden meyve gücü almayı ben değill Oda onaylamış bulundu. Ha öyle çalışmasa bile eğer bir meyve kullanıcısını komple mideye indirirseniz güçleri sizin oluyor :D

Yani insan etinden meyve gücü almayı ben değill Oda onaylamış bulundu. Ha öyle çalışmasa bile eğer bir meyve kullanıcısını komple mideye indirirseniz güçleri sizin oluyor :D
O zaman birkaç soru ile kafaları biraz daha karıştıralım.
BM Carmen'i yediğini bilmiyor, o zaman meyve kullanıcısı olduğundan haberi var mı? Varsa açıklaması ne, yoksa neden bir meyve yeme girişiminde bulunmuyor? Hadi diyelim şu an yanlışlıkla meyve kullanıcısı bir insanı yedi, BM patlayarak ölür mü, yoksa vücudunun anormal dayanaklılığı bu reaksiyonu absorbe eder mi? Hadi absorbe etti diyelim, BM bu ikinci meyve gücünü kullanabilir mi? Kafamda deli sorular :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık