Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Daha önce yazdım diye hatırlıyorum ama buraya mı başka konuya mı emin değilim.

1-)Zoro'nun babası bir Roronoa. Annesi ise Shimotsuki. Baba Roronoa serseri bir fakirken anne Shimotsuki tek varis olan bir Daimyo kızı. Dedesi Ushimaru yani. Zoro görüntü olarak daha çok anne tarafına çekmişken babasının kişiliğini almış.

2-)Ryuuma ise ya bir Roronoa ya da Shimotsuki. Muhtemel Shimotsuki.

3-) Toki Joy Boy'u tanıyor. Bence Joy Boy bir Kozuki. Bunu daha önce de yazmıştım. Sadece Toki kısmını ekledim.

Çok yeni ve ya tahmin edilemez şeyler değil ama at fava bekle.

Luffy vs Kaido bir nevi Lucci vs Luffy gibi olacaktir. Düşmeye yakın indirir

Bu arc sonu Luffynin en güçlü adam olma ihtimali de var, belki :gamyon:

Elbaf Zou kadar sürse Teach ile de kapisirlar işte

Bunun olabılecegını bende dusunuyorum zaten son 5 yıl olayı vs. (Tabı ne kadar son 5 yıl orası ayrı ama)

Üye silindi 1004

Daha önce yazdım diye hatırlıyorum ama buraya mı başka konuya mı emin değilim.

1-)Zoro'nun babası bir Roronoa. Annesi ise Shimotsuki. Baba Roronoa serseri bir fakirken anne Shimotsuki tek varis olan bir Daimyo kızı. Dedesi Ushimaru yani. Zoro görüntü olarak daha çok anne tarafına çekmişken babasının kişiliğini almış.

2-)Ryuuma ise ya bir Roronoa ya da Shimotsuki. Muhtemel Shimotsuki.

3-) Toki Joy Boy'u tanıyor. Bence Joy Boy bir Kozuki. Bunu daha önce de yazmıştım. Sadece Toki kısmını ekledim.

Çok yeni ve ya tahmin edilemez şeyler değil ama at fava bekle.
Zoro’nun babasının Wanolu olmaması lazım öyleyse. Roronoa Avrupalı soyadının Japonca söylenişi. Ryuma’nın Roronoa olması mümkün değil.

Bence alması gereken son iki power up kaldı: meyve uyanışı ve kral hakisi. Bu power uplardan sonra olabilir.

Oden iki kişiyle versus atacak, Ray ve Kaido. Artı olarak Roger vs Wb'yi de bekliyorum, vede Roger ile One Piece'yi bulurlarsa OP'a dair günlükten bir şeyler öğreniriz belki...

Güzel, sevdim.
Prometheus'un Nami'ye bağlı kalma sebebi ne olabilir peki ?
Bence sırf güzelliği hatırına o deli karıyı bırakması gerekir. Ama işte zevksiz olduğu için büyük ihtimal gırtlaktan gelecek. Tadına baksın hele Nami'nin yıldırımlarının.

Hem zaten bu arc Big Mom zayıflamaz ya da aradan çekilmezse bizimkilerin işi iş, KFC menüsü gibi yer valla. Marco gelse yine hayretmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık