Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Benzemiş mi ki?
Girdikleri Karaterleri bilen var mı? :p

This is the One Piece cast if they went to an anime con! Eustass Kid: Himura Kenshin (Rurouni Kenshin), Trafalgar Law: Ash Ketchum with Pikachu (Pokemon), Roronoa Zoro: Ichigo (Bleach), Franky: 01w Wing (Gundam Wing), Nami: Lina Inverse (Slayers), Monkey D Luffy: Uzumaki Naruto (Naruto), Sabo: Vash the Stampede (Trigun), Nico Robin: Mikasa (Attack on Titan), Portgus D Ace: Goku (Dragon Ball Z), Sanji: Edward Elric (Full Metal Alchemist), Brook: Death (Soul Eater), Usopp and Tony Tony Chopper: Ashitaka and Yakul (Princess Mononoke).

Jojo'nun olayı o tuhaflık zaten. Alışırsan güzel ama diğer türlü izlenecek değil. Özellikle 4. kuşak zar zor geçen not alan bir seri bence. Villain iyi değildi, bizim karakterler eski kuşaklardaki gibi iyi değildi. Her iki bölümde bir yeni rakip getirip saçma sapan uzattığı için izlerken sıkılıyor insan. Stand Proud gibi bir açılıştan vur patlasın çal oynasın temalı bir açılışa geçmek falan gibi rezillikleri de var. :( Yine de teknik tarafı epey iyi animenin.

Snk izledim ve yine memnun kaldım, ayırdığın zamana değiyor.

Levi den sonra 2 numara dedikleri adamda çok kolay gitti be.
Aslında daha önceki sezonda göründüyse bile fazla dikkatimi çekememiş ki hatırlayamadım, tipi andırıyordu ama maalesef.
Bi anda gökten inmiş gibi geldi, insan biraz daha önem verir la o kadar güçlü ise :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık