Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Sanırım o sahne sezon finaliydi. 3'leme olanın ilk sezonunu beğendiysen sonraki sezonları özellikle son sezona kadar dayanmanı isterim.
Evet final bölümüydü.Devamını izleyecektim ama sonra bölümleri mi altyazıyı mı bulamamıştım ne kalmıştı öyle.Devamı iyi diyorsun yani.Sezon isimlerini karıştırmışlar baya benim en son izlediğim yıllar sonra çıkan ilk sezondu galiba.

Bakayım son sezon iyi diyorsan öyleyse.

Evet final bölümüydü.Devamını izleyecektim ama sonra bölümleri mi altyazıyı mı bulamamıştım ne kalmıştı öyle.Devamı iyi diyorsun yani.Sezon isimlerini karıştırmışlar baya benim en son izlediğim yıllar sonra çıkan ilk sezondu galiba.

Bakayım son sezon iyi diyorsan öyleyse.
Senin izlediğin sezonun ismi Shou olması lazım. Ondan sonra Ten ve son sezon da Ketsu geliyor.
Son sezonda bir çok şey açıklanıyor ve benim beklediğim dövüş sahnesi de geliyor. Şimdi başlarsan eğer izleyeceğin sezonda mavilerin eski reisi ortaya çıkıyor ve bir sürü şey daha oluyor. Ama bize ana karakter olarak gösterilen Mikado ' da herhangi bir güç atlaması olmuyor bu sezonda. Sadece psikopatvari bir havası var. Son sezonda daha beter oluyor hatta :) Daha fazla anlatmayayım sürprizleri kaçar.

Son düzenleme:
Göz attım incelemene. Bu arada kinci sezonu bi cacığa benzemiyor bence. Seri çoğu animeden çok çok iyi, verdiği gelecek dünya ve sistem düşüncesi ile :L

Ayrıca seri bana çokça Ghost in the Shell; SAC serilerini hatırlattı. Bilim-Kurgu ve Distopya severlerin baya hoşlanacağı bir seri ;)
onları izlemedim ama türünün hakkını veren bir yapım bence

Baya bir 5-6 bölüm izledim çok iyiydi ya baya baya güldüm gece gece en son Sanal sevgili bölümüne baktım haykırdım. :D Gintokinin sevgilisi efsaneydi ya ama gene Sougo güldürdü sadist manyak :D

Boku no Hero Academia izledim 2 bölüm fena değil ama beklediğim kadar iyi de değil.Ana karakterin velet olması kaygılandırıyor.Devamı nasıldır ilginçleşiyor mu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık