Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Sana Lupin soracaktım.70 serisinin ilk bölümünü ratio kasayım diye indirmiştim siteden sonra da izledim.Güzel gibi ama animasyon kopuk kopuk garip geldi tabii.Altyazılarda ismini gördüm.Devamı nasıl bağlıyor mu kendine ?
Asıl seriyi izlemesen de Mine Fujiko to Iu Onna'yı tavsiye ederim. Kendine has bir tarzı var, başarılı bulduğum bir seri. 11 bölüm falan olması gerek.

psycho-pass tarzı bi polisiye seri var mı..
Ghost in the Shell serilerine bakabilirsin, PP'nin atası sayılır.

Youjo Senki
Dönem animelerinden savas temasi olmasina ragmen en eglendigim galiba. X Varliginin her daim Tanya'yi terse köse yapmasi, her seferinde zor durumda birakmasi ve Tanya'nin tepkileri... Tanya'nin asiri özgüvenli, her seyi planlayan karakterine daha da büyük bir darbe vurulamazdi. Suratindaki o cani ifadeler, hareketlerle bu durumlara verdigi tepki güzel bir tezatlik olusturuyor. Kapanisin kendisi de harika, kapanis boyunca dönen tüm cizimler de. Tebrik etmek lazim, fazlasiyla kaliteli bir is. Savas animesi tutkunu, seveni olmasam da tek bir karakter ile serini icine cekildim.

Iste buna tam olarak kendi kazdigin kuyuya düsmek denir Tanya-chan. Kütüphanede takildigina kesinlikle degdi dogrusu :D Su büsbüyük gözlü kizin tekrar dahil olacagini biliyordum da Tanya tarafindan secilen askerlerden olur sanmistim, daha cabuk girdi sahneye. Ve kendi modern dünyasindan bildigi tarihin ekmegini yedi resmen diyemeyecegim, zararli cikti sonuc olarak.

91 days izleyen var mı ?

İlk bölümünü izledim de pek beğenmedim devamında senaryo güzel mi ?

İçki yasağı dönemini az çok bilirim kötü durmuyor da Amerikan muhabbetleri olmayınca tadı olmuyor japon kültürüyle.Ve çizimlerini de beğenmedim diyebilirim.Çok ilginç şeyler oluyor diyen varsa devam edebilirim.

91 days izleyen var mı ?

İlk bölümünü izledim de pek beğenmedim devamında senaryo güzel mi ?

İçki yasağı dönemini az çok bilirim kötü durmuyor da Amerikan muhabbetleri olmayınca tadı olmuyor japon kültürüyle.Ve çizimlerini de beğenmedim diyebilirim.Çok ilginç şeyler oluyor diyen varsa devam edebilirim.
Valla ben sevmiştim doğrusu. Çok spoiler vermeden söylemem gerekirse intikam almaya çalışıyor. Sonunu beğenmeyebilirsin biraz.

Durarara izleyen var mı hiç ?

En son şurada kalmıştım.

İzaya'yı sokak ortasında bıçakladıkları sezonda kalmıştım.

Devamı hakkında yorumu olan var mı heyecanlı mı merak ettim.Bozduysa kurcalamayacağım tekrar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık